Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co na poprawę śluzu ?
Odpowiedz

Co na poprawę śluzu ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Greeneyes Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 10 czerwca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zauważyłam u siebie brak śluzu płodnego, natomiast białego śluzu niepłodnego jest dużo. Jak poprawić płodny ?

  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 173 42

    Wysłany: 11 czerwca, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej z wiesiołka od 1 dc do owulacji :)
    Obojętnie jaki , ja miałam w kapsułkach różnych firm , brałam największą ilość zgodnie z zaleceniami na ulotce. Każdy się sprawdzał i widziałam poprawę w śluzie.

  • Greeneyes Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 7 lipca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi96 wrote:
    Olej z wiesiołka od 1 dc do owulacji :)
    Obojętnie jaki , ja miałam w kapsułkach różnych firm , brałam największą ilość zgodnie z zaleceniami na ulotce. Każdy się sprawdzał i widziałam poprawę w śluzie.
    Dziękuję, zażywałam od 1dc i w końcu zauważyłam śluz płodny na bieliźnie 🤞

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ