X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cykl po poronieniu
Odpowiedz

Cykl po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26 maja miałam w szpitalu wywoływane poronienie. Podano mi cytotec, na drugi dzień ponownie. Po tygodniu krwawienia okazało się że macica ładnie się oczyściła i zabieg nie będzie potrzebny. Jaki dzień mogę przyjąć za początek cyklu? Kiedy spodziewać się owulacji?
    2 lata temu poroniłam i miałam zabieg. 28 dni po zabiegu dostałam miesiączki, kolejny cykl znowu 28 dni (wcześniej miałam po 31) i zaszłam w ciążę. Nie wiem czego spodziewać się teraz. Pomoże któraś?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ