X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy cykl bezowulacyjny jest dłuższy???
Odpowiedz

czy cykl bezowulacyjny jest dłuższy???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 1 lipca 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dzis moj 35dc (norma 32 dni) i nie wiem co o tym myslec...
    nie mialam skoku temperatury dlatego twierdze, ze cykl byl bezowulacyjny chociaz szyjka byla otwarta i bardzo wysoko. czy ktoras tak miala, ze cykl bezowulacyjny byl dluzszy i do tego z dosc dlugotrwalymi plamieniami??? prosze powiedzcie coś bo nie wiem co myslec...
    zalaczam moj wykres, moze cos z niego wyczytacie
    c03afcd593992057da3d000d70b4f156.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2013, 22:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana u mnie prawdopodobnie teraz będzie cykl bezowulacyjny, bo temperatura stoi w miejscu mimo, że jak w sobotę byłam u ginekologa, to był pęcherzyk, był też śluz płodny, ale pewnie nie pękł, także zobaczę jak ten mój cykl się skończy i kiedy...

    patrzę na Twój obecny wykres i powiem Ci, że wygląda obiecująco, temperatura wysoka, oby się udało! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ