X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy po owulacji tak ma być ?
Odpowiedz

Czy po owulacji tak ma być ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulke miałam w niedziele kochalam się z partnerem w piątek doszedł we mnie 2 razy od niedzieli codziennie odczuwam jajnik prawy a od wczoraj mrowia mnie piersi przy sutkach czy jest szansa ze się udało ? A jak bylo u was ?

    ... <3 ... :) ...
  • Kaskaes Koleżanka
    Postów: 79 15

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej dziewczyny,ja mam podobnie jak do sowulkaniepokoi mnie ból Janików mam jakby takie opuchnięte wczoraj z bólu miałam biegunkę, powiększone piersi. Jest przy 3 cyklu stymulowania Closbelgytem oraz ovitrelle, jest to mój 24 dzień cyklu z 34 czyli już po zastrzyku i owulacji, ale niepokoi mnie ten ból jajników a do @ jeszcze daleko a do testowania za wcześnie nie wiem co o tym myśleć

  • Paulon Autorytet
    Postów: 323 178

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowulka tak z ciekawości czy udało się wtedy?

    niedoczynność tarczycy - euthyrox N50
    AMH 4.48
    jajowody drożne
    starania od 03.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ