Forum W oczekiwaniu na owulację Czysta krew podczas okresu.
Odpowiedz

Czysta krew podczas okresu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Możliwe, że przesadzam, ale jestem naprawdę skołowana. W tym cyklu myślałam, że normalnie przyszła @ poprzedzona dziwnym plamieniem. Okres mam naprawdę dziwnie bardzo skąpy jak nigdy, wręcz nazwałabym to tylko plamieniem, a co dla mnie najdziwniejsze, na papierze toaletowym jest czysta, czerwoniutka krew...Bólu brzucha nie mam, ale ogólne złe samopoczucie utrzymuje się cały czas. Nigdy we wcześniejszych cyklach nie miałam wątpliwości co do @, jak była to była, ale teraz przez to, że w 30dc poprzedniego cyklu zrobiłam test na którym wyszedł cień drugiej kreski wariuje...Dziewczyny z OF zazdroszczą mi krótkiej @, a ja jestem zaniepokojona.
  Co o tym myślicie? Czy któraś z Was miała kiedyś podobne doświadczenie? Proszę o poradę.

 • Bella93 Autorytet
  Postów: 9990 6005

  Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Idź na betę, może to nie okres tylko ciąża skoro coś na teście było.
  Możliwe też, że miałaś cienkie endo i @ była skąpa. W razie dalszych problemów po prostu idź do lekarza:)

  Moja historia leczenia
  Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego