Forum W oczekiwaniu na owulację Czysta krew podczas okresu.
Odpowiedz

Czysta krew podczas okresu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Możliwe, że przesadzam, ale jestem naprawdę skołowana. W tym cyklu myślałam, że normalnie przyszła @ poprzedzona dziwnym plamieniem. Okres mam naprawdę dziwnie bardzo skąpy jak nigdy, wręcz nazwałabym to tylko plamieniem, a co dla mnie najdziwniejsze, na papierze toaletowym jest czysta, czerwoniutka krew...Bólu brzucha nie mam, ale ogólne złe samopoczucie utrzymuje się cały czas. Nigdy we wcześniejszych cyklach nie miałam wątpliwości co do @, jak była to była, ale teraz przez to, że w 30dc poprzedniego cyklu zrobiłam test na którym wyszedł cień drugiej kreski wariuje...Dziewczyny z OF zazdroszczą mi krótkiej @, a ja jestem zaniepokojona.
  Co o tym myślicie? Czy któraś z Was miała kiedyś podobne doświadczenie? Proszę o poradę.

 • Bella93 Autorytet
  Postów: 10193 6275

  Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Idź na betę, może to nie okres tylko ciąża skoro coś na teście było.
  Możliwe też, że miałaś cienkie endo i @ była skąpa. W razie dalszych problemów po prostu idź do lekarza:)

  Moja historia leczenia
  Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ