X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czysta krew podczas okresu.
Odpowiedz

Czysta krew podczas okresu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że przesadzam, ale jestem naprawdę skołowana. W tym cyklu myślałam, że normalnie przyszła @ poprzedzona dziwnym plamieniem. Okres mam naprawdę dziwnie bardzo skąpy jak nigdy, wręcz nazwałabym to tylko plamieniem, a co dla mnie najdziwniejsze, na papierze toaletowym jest czysta, czerwoniutka krew...Bólu brzucha nie mam, ale ogólne złe samopoczucie utrzymuje się cały czas. Nigdy we wcześniejszych cyklach nie miałam wątpliwości co do @, jak była to była, ale teraz przez to, że w 30dc poprzedniego cyklu zrobiłam test na którym wyszedł cień drugiej kreski wariuje...Dziewczyny z OF zazdroszczą mi krótkiej @, a ja jestem zaniepokojona.
    Co o tym myślicie? Czy któraś z Was miała kiedyś podobne doświadczenie? Proszę o poradę.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę, może to nie okres tylko ciąża skoro coś na teście było.
    Możliwe też, że miałaś cienkie endo i @ była skąpa. W razie dalszych problemów po prostu idź do lekarza:)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ