X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Duphaston, a miesiączka
Odpowiedz

Duphaston, a miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 10 marca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Dziś mój 67 dzień cyklu.
    21.02 byłam u mojego ginekologa, który przepisał mi duphaston na wywołanie miesiączki. Mam PCOS.
    Mialam brać 2x1 tabletka przez 10 dni.
    Dziś mija 9 dzień odkąd skończyłam brać lek i miesiączki nie ma...
    Na 100% nie jestem w ciąży.
    Czy któraś z was miała taki problem, że nie dostała okresu po duphastonie? Bardzo się martwię....

  • Ewaaaaaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 12 marca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po duphaston miesiączka często przychodzi dopiero po skończonych 10 dniach - u mnie za każdym razem dopiero 3-4 dni po ostatniej dziesiątej tabletce. Chyba musisz jeszcze poczekać na spokojnie na miesiączkę a jeśli nie przyjdzie po tygodniu- dwóch od skończenia to wybrać się do ginekologa

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 12 marca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dziś właśnie mój 11 dzień od ostatniej tabletki i cisza.
    Napisałam do mojej pani ginekolog - mam poczekać do niedzieli i jak miesiączka nie pojawi się to wizyta kontrolna.
    Ale zastanawiam się co się mogło stać, że nawet leki na mnie nie działają....
    A piersi po tym duphastonie mnie tak bolą, że dotknąć się nie mogę

  • Ewaaaaaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 14 marca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle przeczytałam 🙈🙈 Myślałam że 9 dzień leku. Kiedyś słyszałam o opowieściach że na dziewczyny duphaston nie działa że jest z progesteronem jakiś problem ale to już chyba wymaga wizyty u lekarza :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ