Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Duphaston - czy odstawiać?
Odpowiedz

Duphaston - czy odstawiać?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Caroline Przyjaciółka

Wysłany: 10 lutego 2015, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradźcie dziewczyny,
    Jutro mam wziąć ostatni raz duphaston w tym cyklu. Jeżeli do tego czasu będę miała test na + to kontynuuję branie duphastonu, ale w przypadku jak test wyjdzie mi na - to mam odstawić. Pytanie czy jak odstawię a jestem w ciąży (mimo że test jeszcze nie wykaże +) to bardzo to zaszkodzi ciąży? i czy myślicie że mogę dla pewności wziąć 1 - 2 dni dłużej i potem ewentualnie odstawić?

f2wlanli70ba512s.png

05.2013 [*]
  • agania Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2015, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie powinno to zaszkodzić ciąży... przecież nie wszystkie kobiety biorą duphaston. Pytanie tylko jaki masz poziom progesteronu?
    Duphaston teoretycznie bierze się 10 dni, ale myślę, że jeśli weźmiesz dłużej 2 dni to nie powinno nic się stać...

Caroline lubi tę wiadomość

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Caroline Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2015, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    odstawiłam ostatecznie ten duphaston, a wczoraj wzięłam tylko polowę dawki. testy wychodzą negatywne więc pewnie nic już nie będzie... ale mała nadzieja jest. Mam tylko nadzieje że dobrze zrobiłam, bo tempka pokazuje co innego a testy co innego, może zrobić bete?

f2wlanli70ba512s.png

05.2013 [*]
  • agania Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    odstawiłam ostatecznie ten duphaston, a wczoraj wzięłam tylko polowę dawki. testy wychodzą negatywne więc pewnie nic już nie będzie... ale mała nadzieja jest. Mam tylko nadzieje że dobrze zrobiłam, bo tempka pokazuje co innego a testy co innego, może zrobić bete?

Jak chcesz być spokojniejsza i pewna to zrób betę. Będziesz miała czarno na białym na czym stoisz :)

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Caroline Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2015, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczę jak jutro tempka i jak nie spadnie to zrobie

f2wlanli70ba512s.png

05.2013 [*]
  • agania Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam na Twój wykres ;)

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby niedługo była zielona kropka :) <3

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Caroline Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2015, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też o tym marzę:)

f2wlanli70ba512s.png

05.2013 [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego