X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Duphaston - czy odstawiać?
Odpowiedz

Duphaston - czy odstawiać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradźcie dziewczyny,
    Jutro mam wziąć ostatni raz duphaston w tym cyklu. Jeżeli do tego czasu będę miała test na + to kontynuuję branie duphastonu, ale w przypadku jak test wyjdzie mi na - to mam odstawić. Pytanie czy jak odstawię a jestem w ciąży (mimo że test jeszcze nie wykaże +) to bardzo to zaszkodzi ciąży? i czy myślicie że mogę dla pewności wziąć 1 - 2 dni dłużej i potem ewentualnie odstawić?

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie powinno to zaszkodzić ciąży... przecież nie wszystkie kobiety biorą duphaston. Pytanie tylko jaki masz poziom progesteronu?
    Duphaston teoretycznie bierze się 10 dni, ale myślę, że jeśli weźmiesz dłużej 2 dni to nie powinno nic się stać...

    Caroline lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odstawiłam ostatecznie ten duphaston, a wczoraj wzięłam tylko polowę dawki. testy wychodzą negatywne więc pewnie nic już nie będzie... ale mała nadzieja jest. Mam tylko nadzieje że dobrze zrobiłam, bo tempka pokazuje co innego a testy co innego, może zrobić bete?

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    odstawiłam ostatecznie ten duphaston, a wczoraj wzięłam tylko polowę dawki. testy wychodzą negatywne więc pewnie nic już nie będzie... ale mała nadzieja jest. Mam tylko nadzieje że dobrze zrobiłam, bo tempka pokazuje co innego a testy co innego, może zrobić bete?


    Jak chcesz być spokojniejsza i pewna to zrób betę. Będziesz miała czarno na białym na czym stoisz :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczę jak jutro tempka i jak nie spadnie to zrobie

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam na Twój wykres ;)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby niedługo była zielona kropka :) <3

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też o tym marzę:)

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ