X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Gonapeptyd daily- zastrzyki
Odpowiedz

Gonapeptyd daily- zastrzyki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć czy któraś z was brała te zastrzyki u udało się doprowadzić do ciąży ?
    Dostałam je od lekarza w 12 dniu cyklu, kiedy pęcherzyk był już całkiem ładny, po 3 dniach od zastrzyku dostałam globulki z progesteronem i po 12 dniach od ich brania mam zrobić test ciążowy....mam ogromną nadzieję że się uda i że faktycznie one pomogą. Może któraś z was te jest brała ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ