X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Insulinooornosc
Odpowiedz

Insulinooornosc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Alinka Koleżanka
  Postów: 51 5

  Wysłany: 3 listopada 2021, 16:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny moje wyniki to glukoza 106 na czczo k 46 po 2 h. Natomiast insulina 16 na czczo 45,3 po 1 h i 38,6 po 2 h. Brakuje mi współczynnika Homa, który jednak obliczyłam sama i wychodzi insulinooporność. Czy dobrze interpretuje wyniki ?

 • Ewayak Ekspertka
  Postów: 180 54

  Wysłany: 3 listopada 2021, 19:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hey, wynik glukozy i insuliny zdecydowanie nieprawidlowy na czczo. Alinka udaj się z wynikami do lekarza, ginekologa endokrynologa albo endokrynologa. Możesz udać się też do diabetologa np.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ