Forum W oczekiwaniu na owulację Intymne pytanie o sluz
Odpowiedz

Intymne pytanie o sluz

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś

Nie wiem jak mam zaznaczyć wczorajszy śluz. Na bieliźnie widziałam ze jest biały i kremowy, bardzo duzo. W łazience natomiast kiedy sie rozebralam do kąpieli...normalnie ze mnie kapalo! Śluz był wg mnie bardziej przezroczysty (wiadomo nie tak skoncentrowany jak na bieliźnie) i lekko zabarwiony na "różowo/ brązowo.
    Dodatkowo boli mnie brzuch i biust.
    Czy to śluz płodny? Albo chociaz "wodnisty"?
    Wykres jaki jest taki jest, od tego cyklu biorę siemie lniane moze to pomaga...
    Zazwyczaj miałam cycle nieregularne 40-70 dni, wiec nie wiem czy to dla mnie nie Za wcześnie...z drugiej strony ostatnie cykle były regulowane luteina wiec moze mi skróciła cykl?
    Jak to zaznaczyć?

zi13csqvo3w0jhij.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 4 września 2014, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to zapalenie ???

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • rebe Autorytet

Wysłany: 5 września 2014, 01:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to infekcja :(( w czwartek doszło pieczenie i bóle..
    Mysle ze to od termometru. Niby codziennie go myje e jednak to kawałek plastiku codziennie z rana tam wkladany...
    Jak sobie radzicie z higiena przy codziennym mierzenia temperatury?:?

zi13csqvo3w0jhij.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 6 września 2014, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzę pod językiem...

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • rebe Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno mierzenia pod językiem jest niemiarodajne bo można łatwo zafałszowac wyniki, wystarczy ze któregoś dnia termometr bedzie w lekko innym miejscu niż poprzedniego.. Tak czytałam na stronach npr

zi13csqvo3w0jhij.png
  • Kisieńka Ekspertka

Wysłany: 19 września 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli lepiej w pochwie? a gdzie dokładnie go umieścić? A jeśli teraz piję zioła z MamaMed, to bedzie to miało wpływ?

5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 24 września 2014, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee tam
    ja mietrzę pod językiem, mam termometr z jednym miejscem po przecinku i jest ok
    przecież wykres nie wyznaczy nam owu w 100%
    po 3 mscach sama zobaczysz jak u Ciebie to wygląda
    rebe wrote:
    Podobno mierzenia pod językiem jest niemiarodajne bo można łatwo zafałszowac wyniki, wystarczy ze któregoś dnia termometr bedzie w lekko innym miejscu niż poprzedniego.. Tak czytałam na stronach npr

vanessa, radiszka, Maczek lubią tę wiadomość

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Elfik Autorytet

Wysłany: 25 września 2014, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Reni, może i z jednym po przecinku, ale pewnie dobrze mierzysz:-)
    Jak ja zaczelam mierzyć wkladalam termometr na bok policzka, tak , ze dotykał zębów...
    Nic dziwnego, ze podejrzewalam, ze nie żyje...:-) poza tym tempki skakaly...
    W rożnych miejscach jamy ustnej masz rożne temperatury, trzeba wybrać jedno miejsce pod językiem i się go precyzyjnie trzymac...

Nie mam ochoty mierzyć dowcipnie, ale przestaje wierzyć w tempki, kiedy spie przykryta, kiedy była gorąca noc, kiedy ... Temp się zmieniają...
    Ostatnio w poradach of był post, żeby kierować się śluzem i chyba cos w tym jest :-)

kapturnica lubi tę wiadomość

• Kisieńka Ekspertka

Wysłany: 7 października 2014, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfik - też tak myślę z tym śluzem zwłaszcza od kiedy zaczęłam pić zioła na płodność z baby i mama med, bo one pomagaja jakoś zróznicowac ten sluz i latwiej go obserwować, ale tempki chyba i tak będę mierzyć...zalezy mi na dokładności...no zobaczymy

5ckczlo8xuk7m6f0.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)