X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest z owulacja? Czy tylko ból ja potwierdza
Odpowiedz

Jak to jest z owulacja? Czy tylko ból ja potwierdza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vilka Autorytet
    Postów: 798 434

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2023, 20:53

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 798 434

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2023, 20:53

    kati23 lubi tę wiadomość

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Cześć. Zastanawiam się czy mam owulacje co miesiąc. Jedynie średnio co drugi miesiąc mam ból owulacyjny. W tym miesiącu nie miałam. Testy owulacyjne w tym miesiącu pozytywne, śluz płodny jak najbardziej. Czy to oznacza owulacje czy jednak moze jej nie być skoro nie miałam bólu? Czy taki ból musi występować co miesiąc i czy tylko on potwierdza pęknięcie pęcherzyka? a może teraz już tylko pozostaje mi śledzić tenpersture- jak wzrośnie to owu była, a jak nie wzrośnie to nie było ? Chętnie udostepnie mój wykres tylko nie wiem jak bo jestem nowa. Dziękuję za pomoc i odpowiedzi.
    Owulacje może potwierdzić na 100 % monitoring u lekarza.
    Mi testy wychodzily pozytywne a mimo to do owulacji nie dochodziło ze względu na zaburzenia hormonalne :),
    Testy pokazują co dzieje się do owulacji a potem już nie ;)
    Jeśli masz problem z hormonami to testy tez mogą dawać fałszywie pozytywny wynik :)
    A bol nie zawsze może występować;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Owulacje może potwierdzić na 100 % monitoring u lekarza.
    Mi testy wychodzily pozytywne a mimo to do owulacji nie dochodziło ze względu na zaburzenia hormonalne :),
    Testy pokazują co dzieje się do owulacji a potem już nie ;)
    Jeśli masz problem z hormonami to testy tez mogą dawać fałszywie pozytywny wynik :)
    A bol nie zawsze może występować;)
    To u mnie było odwrotnie 😉 testy owulacyjne negatywne, a owulacja potwierdzona monitoringiem 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ