Forum W oczekiwaniu na owulację Jaki macie śluz na początku dni płodnych?
Odpowiedz

Jaki macie śluz na początku dni płodnych?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 1 lutego 2015, 17:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dostałam okres 22 stycznia. Skończył mi się 28 stycznia. Dziś jest 1 i mam wodnisty śluz z domieszką białego. Czy to są juz dni płodne? A jak przebiega wasz cykl?

 • toreadorek Koleżanka
  Postów: 35 9

  Wysłany: 1 lutego 2015, 17:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi się dni płodne zaczynają od wodnistego. Zasada jest taka, że jeśli w ciągu dnia pojawiają się 2 różne rodzaje śluzu, to bierzesz pod uwagę ten bardziej płodny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego