Forum W oczekiwaniu na owulację Jaki macie śluz na początku dni płodnych?
Odpowiedz

Jaki macie śluz na początku dni płodnych?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 1 lutego 2015, 17:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dostałam okres 22 stycznia. Skończył mi się 28 stycznia. Dziś jest 1 i mam wodnisty śluz z domieszką białego. Czy to są juz dni płodne? A jak przebiega wasz cykl?

 • toreadorek Koleżanka
  Postów: 35 9

  Wysłany: 1 lutego 2015, 17:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi się dni płodne zaczynają od wodnistego. Zasada jest taka, że jeśli w ciągu dnia pojawiają się 2 różne rodzaje śluzu, to bierzesz pod uwagę ten bardziej płodny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ