X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Jakniki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • 100ktorka Znajoma
  Postów: 20 0

  Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny czy to możliwe żeby w 3 d.c. jajniki zaczęły już prace przygotowując się do owulacji. Przez cały dzień dzisiaj odczuwam naprzemiennie pulsowanie naprzemiennie raz. W jednym a raz w drugim jajniku w odstępach czasu 2-3 godziny.

 • Bobitta Autorytet
  Postów: 808 834

  Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  jajniki przygotowują jajeczka w obu jajnikach a to w którym dojrzeje i się wypuści to już sprawa Twojego organizmu i tej danej chwili w której Twoje ciało stwierdzi, że a teraz z lewego - pyk. Mój gin mi tłumaczył, że nie ma reguły!!! I nie zawsze jajniki pracują na zmianę. Często tak bywa ale nie zawsze

  Bobitta
  ckai43r8kvzjnozx.png
 • agaa78 Nowa
  Postów: 5 14

  Wysłany: 14 sierpnia 2015, 17:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moje jajniki, pierwszy raz od wielu miesiecy tak szalały przez ostatnie dwa dni, że myślałam o tabletkach przeciwbólowych :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ