Odpowiedz

Jakniki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • 100ktorka Znajoma
  Postów: 20 0

  Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny czy to możliwe żeby w 3 d.c. jajniki zaczęły już prace przygotowując się do owulacji. Przez cały dzień dzisiaj odczuwam naprzemiennie pulsowanie naprzemiennie raz. W jednym a raz w drugim jajniku w odstępach czasu 2-3 godziny.

 • Bobitta Autorytet
  Postów: 808 834

  Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  jajniki przygotowują jajeczka w obu jajnikach a to w którym dojrzeje i się wypuści to już sprawa Twojego organizmu i tej danej chwili w której Twoje ciało stwierdzi, że a teraz z lewego - pyk. Mój gin mi tłumaczył, że nie ma reguły!!! I nie zawsze jajniki pracują na zmianę. Często tak bywa ale nie zawsze

  Bobitta
  ckai43r8kvzjnozx.png
 • agaa78 Nowa
  Postów: 5 14

  Wysłany: 14 sierpnia 2015, 17:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moje jajniki, pierwszy raz od wielu miesiecy tak szalały przez ostatnie dwa dni, że myślałam o tabletkach przeciwbólowych :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ