Odpowiedz

Jakniki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • 100ktorka Znajoma
  Postów: 20 0

  Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny czy to możliwe żeby w 3 d.c. jajniki zaczęły już prace przygotowując się do owulacji. Przez cały dzień dzisiaj odczuwam naprzemiennie pulsowanie naprzemiennie raz. W jednym a raz w drugim jajniku w odstępach czasu 2-3 godziny.

 • Bobitta Autorytet
  Postów: 808 834

  Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  jajniki przygotowują jajeczka w obu jajnikach a to w którym dojrzeje i się wypuści to już sprawa Twojego organizmu i tej danej chwili w której Twoje ciało stwierdzi, że a teraz z lewego - pyk. Mój gin mi tłumaczył, że nie ma reguły!!! I nie zawsze jajniki pracują na zmianę. Często tak bywa ale nie zawsze

  Bobitta
  ckai43r8kvzjnozx.png
 • agaa78 Nowa
  Postów: 5 14

  Wysłany: 14 sierpnia 2015, 17:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moje jajniki, pierwszy raz od wielu miesiecy tak szalały przez ostatnie dwa dni, że myślałam o tabletkach przeciwbólowych :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego