X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację kakaowy kolor śluzu płodnego z krwią
Odpowiedz

kakaowy kolor śluzu płodnego z krwią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może mi ktoś powiedzieć co to i dlaczego tak sie dzieje, mam 12 dc jestem przed owulacją, mam śluz płodny rozciągliwy ale nie przejrzysty tylko koloru kakaowego jasnego plus krew czy to może jakieś zakażenie?

    74di4z17q2rryrdy.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj, to moze byc krwawienie okoloowulacyjne. Miałaś już tak? Ja np zawsze mam 17-19 dc przez 4 dni takie plamienia.

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ