Forum W oczekiwaniu na owulację Kilka kropel krwi przez kilka dni podczas owulacji
Odpowiedz

Kilka kropel krwi przez kilka dni podczas owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet

Wysłany: 10 maja 2016, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    od kilku dni wydaje mi się że mam dni płodne. Widzę to po śluzie, bólu owulacyjnym. Jednak dodatkowo od kilku dni mam domieszki krwi w śluzie. Jest tego niewiele, ale jednak... To już mój drugi cykl z taką krwią. Jej jest naprawdę niewiele, ale to to nie trwa jeden dzień tylko już czwarty. Ostatnio mówiłam swojej ginekolog o tym i odpowiedziała mi, że takie domieszki krwi podczas owulacji mogą trwać kilka dni, gdy ma się długi cykl (mój jest długi-ok 36 dni, a ostatnio nawet więcej). Czy któraś też tak ma?

oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Marysia777 Koleżanka

Wysłany: 11 maja 2016, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w tym cyklu pierwszy raz nitki krwi w śluzie w trakcie owulacji, mówiłam o tym lekarce, też powiedziała, że to nic groźnego. Tylko ja miałam dosłownie kilka nitek i koniec, a cykle mam 27-28 dni.

Marysia777
  • marie_marie22 Autorytet

Wysłany: 11 maja 2016, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam kilka kropel, kilka nitek krwi ale już piąty dzień.

oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego