X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Kilka kropel krwi przez kilka dni podczas owulacji
Odpowiedz

Kilka kropel krwi przez kilka dni podczas owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    od kilku dni wydaje mi się że mam dni płodne. Widzę to po śluzie, bólu owulacyjnym. Jednak dodatkowo od kilku dni mam domieszki krwi w śluzie. Jest tego niewiele, ale jednak... To już mój drugi cykl z taką krwią. Jej jest naprawdę niewiele, ale to to nie trwa jeden dzień tylko już czwarty. Ostatnio mówiłam swojej ginekolog o tym i odpowiedziała mi, że takie domieszki krwi podczas owulacji mogą trwać kilka dni, gdy ma się długi cykl (mój jest długi-ok 36 dni, a ostatnio nawet więcej). Czy któraś też tak ma?

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Marysia777 Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w tym cyklu pierwszy raz nitki krwi w śluzie w trakcie owulacji, mówiłam o tym lekarce, też powiedziała, że to nic groźnego. Tylko ja miałam dosłownie kilka nitek i koniec, a cykle mam 27-28 dni.

    Marysia777
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam kilka kropel, kilka nitek krwi ale już piąty dzień.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ