X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację kłucie jajników
Odpowiedz

kłucie jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli gdzieś taki temat się już pojawił to z góry przepraszam.

    Mam pytanie odnośnie kłucia jajników. Jestem po owulacji i dziś od rana czuję kłucie prawego jajnika. Rano było dosyć dobrze odczuwalne, teraz kłuje, ale już z mniejszą częstotliwością. Czy też macie tego rodzaju objawy po owulacji?? Rano zmierzyłam temperaturę 37,1 więc raczej nie chcę się nakręcać, bo do okresu jeszcze prawie 2 tygodnie .
    Słyszałam z resztą, że w ciąży temperatura znacznie się podwyższa a tego rodzaju wartości miałam już w poprzednich cyklach.

    Jednak iskierka nadziei w sercu się tli...

    Maracuja
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klucie czasem wystepuje tez i bez owulki niestety... jesli mierzysz tempke regularnie to zauwazysz czy skok sie utrzymuje.Generalnie niestety kluja jajniki kiedy chca i jak chca..ja mialam cykl bezowulacyjny a czulam ciagle ciagniecie pikanie i klucie jajnikow...wiec nie jest to regula,,,

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za każdym razem kiedy miałam monitoring, to owu się potwierdzała, więc myślę, że te owulki występują. Oczywiście te 2 razy w roku mogą wystąpić cykle bezowulacyjne, ale w sumie u mnie to bez różnicy, bo póki co to że owu była nic nie dało...:(

    Maracuja
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mierzysz temperature???jesli nie to mierz ja ona ci razem z monitoringiem da podglad jak to u ciebie wyglada..duzo dziewczyn twkerdzi ze po owu tez czuja klucia wiec niestety na dwoje babka wrozyla niestety...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie kochana nie mierzę już regularnie tempki, bo to mnie strasznie stresowało i stwierdziłam, że przynosiło odwrotny do zamierzonego skutek.Nie wiem w ogóle do czego to wszystko zmierza. Przez te starania doprowadziłam się do nerwicy i boję się, że zamiast zbliżać, oddalam się od celu...

    Maracuja
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyna rada jaka moge ci dac to troche wy;uzowac bo czasem w;asnie to spinanie jest przyczyna niepowodzen...musisz troche podejsc do tego z zimna glowa...na kazda z nas [rzychodzi czas...naprawde :) Nie wiem jak dlugo sie starasz ale wbrew powszechnym teoria zrobic dzieciaka wcale nie ejst tak latwo jak sie komus wydaje a zwlaszcza wtedy kiedy chce sie to zaplanowac...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz... ja wiem , że powinno się wyluzować tylko niestety nie potrafię...im dłużej to trwa tym jest bardziej a nie mniej zestresowana..

    Maracuja
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie kuł lewy jajnik już od 10 dnia przed @. oczywiście dziś mam @, więc takie kłucie, mimo że u mnie nowość, to nie dało niespodzianki :(

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 22 lutego 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu czułam kłucie w prawym jajniku 3 dni po owu aż do @ niestety:-( myślałam, że to dobry znak, bo wcześniej tak nie miałam.

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety też wszystko wskazuje na nadchodzącą miesiączkę. Pewnie jutro dostanę, bo odczuwam już skurcze w dole brzucha , a tak mam za każdym razem kiedy zbliża się okres...skąd brać cierpliwość..

    Maracuja
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 października 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym cyklu po owulacji tylko jeden dzień mnie bolal jajnik i dostałem okres. Teraz po owulacji od 4dpo do dziś mnie boli lewy j. Wcześniej tak nie miałam. Martwie się trochę. Mam regularne miesiaczki. Dziś jest 9 dpo. 26 pazdz. Kolo 3 chce zatestowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2014, 22:33

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast nigdy nie odczuwałam jajników, jakby ich nie było, do teraz... Jestem 4 dni po owulacji i odczuwam "dziwne" bóle w jajnikach na zmianę, raz lewy, raz prawy. Oczywiście siłą rzeczy wiąże te objawy z ciążą, no ale chyba nie powinnam... :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ