X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Kłucie w pochwie po owulacji
Odpowiedz

Kłucie w pochwie po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wikaaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Rozpoczęcie miesiączki 17.12 a zakończenie 22.12.2022. Stosunek codziennie od 24.12 (8dc) do 28.12 (12dc) 29.12(13dc) silny ból podbrzusza i pozytywny test owulacyjny. Od 31.12 (15dc)stosunek codziennie do 2.01.23(17dc). Wczoraj 4.01(19dc) silne kłucie w pochwie przez chwile. Czy mam się martwić tym kluczem w pochwie? Miała tak któraś z was?

  • Olya Autorytet
    Postów: 308 804

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kłucie po owulacji z tym, ze to było takie kłucie promieniujące bardzo silnie do odbytu uznaje u siebie jako objaw ciąży. Miałam to dwa razy i dwa razy byłam w ciąży, jednak zakończona powodzeniem a druga biochemiczna.

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ