X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Krótka faza lutealna
Odpowiedz

Krótka faza lutealna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 10 lutego 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś miewa krótka fazę lutealna ? Cykle mam 25 dniowe, a faza lutealna trwa 10 dni. Bywało również że było to 9 dni. W tym miesiącu mam wizyte u gina.
    Co bierzecie? Duphaston? Może inne zalecenia dostałyście?

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aniasg Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 10 lutego 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam owulację w 16 dniu a w 27 dostałam okres. Więc mam 11 dni. Nie wiem czy odwiedzić lekarza bo minimum to 10. Zaczęłam brać castagnus to z 9 wydłużył mi w tym mc do 11.

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1008 489

    Wysłany: 13 lutego 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 9-10 dni, w porywach 7 :p najpierw dostałam duphaston, ale żadnej różnicy przez 3 cykle. Teraz testuję luteinę, na razie pierwszy cykl i też bez skutku w kolejnym mam zwiększyć dawkę. Jak przez 3 cykle nie da rady, wspominała ginekolog coś o 3cim leku, ale nie pamiętam nazwy, za 2 mies mogę dać znać ;)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 10 lipca 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ja mam 9-10 dni, w porywach 7 :p najpierw dostałam duphaston, ale żadnej różnicy przez 3 cykle. Teraz testuję luteinę, na razie pierwszy cykl i też bez skutku w kolejnym mam zwiększyć dawkę. Jak przez 3 cykle nie da rady, wspominała ginekolog coś o 3cim leku, ale nie pamiętam nazwy, za 2 mies mogę dać znać ;)

    I jak? Wszystko się unormowało?

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 11 lipca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś miewa krótka fazę lutealna ? Cykle mam 25 dniowe, a faza lutealna trwa 10 dni. Bywało również że było to 9 dni. W tym miesiącu mam wizyte u gina.
    Co bierzecie? Duphaston? Może inne zalecenia dostałyście?

    Ja też mam krótka fazę lutealna, ale do tego brak owulacji, więc biorę Ovitrelle i Duphaston, wtedy faza lutealna jest wydłużona.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ