Odpowiedz

L U F

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 lipca 2016, 14:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, mam Prawie Pco i to prawie robi wielka różnice ;) przebojowe cykle gwarantowane. Stosuje glucophage, dostinex i letrox. po zażywaniu pół roku tych tabletek zaczęły rosnąć jajeczka. Przy pierwszym monitoringu no poprostu książka. Cykl 29 dni, owulacja około 15 dnia, progesteron piękny wyszedł. No to się ucieszyłam że lekarz ma dyplomy i uznania nie za jajka ;) . Niestety do zapłodnienia nie doszło. No to ja zadowolona poszłam na drugi monitoring. I jajka nie rosły. Potem w 18 dc coś ruszyło. Potem w 22 dc był dominujący. No to jak każda kobieta już wymyśliłam w głowie cała historie czemu mi się Przesunelo ;). Ok. Nie pękło jajko. Lekarz w 26 dc podał dawkę 15000 pregnylu. Niestety dzisiaj 30 dc pęcherzyk Przerwał i ma 5 cm. kazał Czekać na okres. Podejrzewam że Przy tej nieprawidłowości okres może nawet i 50 dni się nie zjawić. Jak myślicie czy męczyć go żeby podał coś na wywołanie okresu?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 lipca 2016, 16:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  pomożcie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego