Odpowiedz

L U F

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 lipca 2016, 14:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, mam Prawie Pco i to prawie robi wielka różnice ;) przebojowe cykle gwarantowane. Stosuje glucophage, dostinex i letrox. po zażywaniu pół roku tych tabletek zaczęły rosnąć jajeczka. Przy pierwszym monitoringu no poprostu książka. Cykl 29 dni, owulacja około 15 dnia, progesteron piękny wyszedł. No to się ucieszyłam że lekarz ma dyplomy i uznania nie za jajka ;) . Niestety do zapłodnienia nie doszło. No to ja zadowolona poszłam na drugi monitoring. I jajka nie rosły. Potem w 18 dc coś ruszyło. Potem w 22 dc był dominujący. No to jak każda kobieta już wymyśliłam w głowie cała historie czemu mi się Przesunelo ;). Ok. Nie pękło jajko. Lekarz w 26 dc podał dawkę 15000 pregnylu. Niestety dzisiaj 30 dc pęcherzyk Przerwał i ma 5 cm. kazał Czekać na okres. Podejrzewam że Przy tej nieprawidłowości okres może nawet i 50 dni się nie zjawić. Jak myślicie czy męczyć go żeby podał coś na wywołanie okresu?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 lipca 2016, 16:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  pomożcie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ