X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu - Katowice - gdzie?
Odpowiedz

Monitoring cyklu - Katowice - gdzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślązaczki ;) Możecie mi polecić gdzie najlepiej robić monitoring? Jakiegoś dobrego gina?

    Mam swojego w Chorzowie, ale jestem z niego średnio zadowolona, a w KTW miałabym bliżej.

    Szczególnie okolice Węzłowca, Józefowca, Cenrum :)

    Dziękuję za pomoc :*

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 27 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze prywatnie do Jedrzejko przyjmuje w katowicach na przyjaznej. jestem z niego bardzo zadowolona i ma bardzo wiele dobrych opini.

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczyłam się jakiś czas u dra Nowosielskiego też CM Przyjazna w Kato. Byłam zadowolona. Zmieniłam lekarza ze względu na przeprowadzkę. Pamiętam, że za monitoring płacilam jakoś 50-70zł, w każdym razie za podglądnięcie pęcherzyka nie płaciłam tyle co za "normalną" wizytę. Nowosielski jak się popatrzy na jakiś "znany lekarz, dobry lekarz czy jakiś tam ranking lekarzy" też ma bardzo dobre opinie. Dodatkowo jest seksuologiem.

    Agga lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ