X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację najpierw rozowe plamienie a potem brązowe plamienie, co to znaczy?
Odpowiedz

najpierw rozowe plamienie a potem brązowe plamienie, co to znaczy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, okres mi się skończył 20.01 według kalendarzyka dni plodne wypadają mi 30.01 obserwuje tez dni plodne testami owulacyjnymi , biore tabletki castangus i pije olej z wiesiolka , dzisiaj po stosunku zauwazylam wydzieline rozowa a potem na bieliznie wydzieline brazowa , co to moze znaczyc? test owulacyjny pokazuje 1 kreske, czyli jeszcze daleko do dni plodnych,

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to po prostu plamienie po serduchu <3

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy raz tak mialam.. :))

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc po serduchu, jakbyscie zaszaleli za mocno, czasami castagnus tak miesza w cyklu, jak sie po nim czujesz i z jakiego powodu go bierzesz? nie powinno sie go brac bez podwyzszonej prolaktyny...ja nie zrobilam badan i wzielam castagnus i przez 5 miesiecy nie mialam miesiaczki ( choc u mnie to czeste) ale strasznie zle sie czulam, piersi bolaly i non stop spalam...jak taki 5 miesieczny pms.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie po serduchu bo bez serducha tez mam. :) kurcze nie wiem czemu tak sie dzieje , dzisiaj mam znowu bialu sluz

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja męczyłam się z plamieniami po @ przez kilka miesięcy. W końcu zaczęłam brać magnez i cynk i plamienia ustały jak ręką odjął. Ale każdy przypadek jest inny.

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.


    W tamtym miesiącu moja miesiączka trwała tylko dwa dni od 22 do 24 marca..
    W tym miesiącu 21kwietnia dostałam różowe plamienie miałam je przez dwa dni a następnie pokazało się brązowe plamienie jasny odcień też trwało dwa dni.. A miesiączki nie ma.
    Co to może oznaczać?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ