X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Niski poziom hormonów, pomocy...
Odpowiedz

Niski poziom hormonów, pomocy...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 października 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Moja historia jest długa, także przepraszam ,że muszę taką litanię rozpisać...może zacznę od tego ,że byłam na diecie i dużo ćwiczyłam. Z niewiedzy zrobiłam głupotę i całkowicie zrezygnowałam ze spożywania tłuszczy...i @ przestała przychodzić (myślę ,że to dlatego). Gin skierowała mnie na badania hormonalne ponieważ w 41dc moje endo wynosiło 2 mm! Okazało się ,że poziom estradiolu i progesteronu w fl są mega niskie. Dostałam lek Cylco-Progynova i po pierwszym opakowaniu przyszła @. Niestety, złamałam nogę i musiałam zrezygnować z drugiego opakowania ponieważ byłam unieruchomiona, musiałam przyjmować leki przeciwzakrzepowe i to były przeciwskazania. Teraz jestem w 30dc i nie wiem czy liczyć ,że będzie skok i @, czy wrócić do przyjmowania hormonów :( Oto dla porównania mój obecny cykl i ten w którym hormony się posypały...doradźcie coś dziewczyny, jestem załamana :(

    aktualny :
    14fcc957896dd04215e07b9ad8a646fd.png

    estradiol i progesteron niski, 41dc endo 2mm
    175dc542d27379dda9027d87e2bf662a.png

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu z górkami i dolinami @ była wywołana tabletkami anty.

    W obecnym cyklu ,jak dotąd szczyt szyjki i śluzu zaobserwowałam w 24-25dc. Ten cykl jest dużo spokojniejszy temperaturowo, może sytuacja się normuje? A może tylko się ludzę, nie wiem co myśleć, może ,któraś z Was też miała podobne problemy i mogłaby mi cos doradzić...

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda Skonsultuj się z lekarzem. Ja bym sama nie kombinowała z hormonami. Może najlepiej będzie zrobić USG i na tej podstawie okreslić czy i do których hormonów wrócić w tym cyklu.

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 października 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn nie chcę nic robić na własną rękę, wiem ,że jakby co to muszę iść do gin tylko dopiero co wyciągnęłam nogę z gipsu i ledwo kuśtykam o kulach :( dlatego cieszyłabym się gdyby ten cykl się unormował, łudzę się ,że może jest już dobrze bo tempki są spokojne ,a nie takie rozszalałe jak przedtem.
    Myślałam ,że może któraś dziewczyna też miała takie problemy z hormonami i powróciła do "normalności" i mogłaby mi powiedzieć coś na ten temat...

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ