X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Obolałe podbrzusze po okresie
Odpowiedz

Obolałe podbrzusze po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laluniaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pewien problem, zamierzam w tym tygodniu wybrać się z tym do ginekologa.
    Pierwsze dwa dni miesiączki były okropnie bolące, pierwszy to nawet nie wspomnę.. krwawienie było obfite, jednak miesiączkę zawsze mam 6-7 dni a teraz trwała ona może 4-5. No i od zakończenia miesiączki tak przez tydzień miałam obfite, białe, bezwonne upławy, które minęły. Po około dwóch dniach po miesiączce cały czas mam obolałe podbrzusze, nigdy tak nie miałam. Tzn przed owulacją zazwyczaj mam obolałe piersi i podbrzusze, ale nigdy tak zaraz po okresie. Martwię się, że może to być jakaś choroba.
    Czy któraś z Was, drogie forumowiczki, miała podobnie?

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie ejstes przypadkiem w ciazy mimo ze mialas miesiaczke??nie raz tak jest

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita wrote:
    A nie ejstes przypadkiem w ciazy mimo ze mialas miesiaczke??nie raz tak jest

    Nie straszmy dziewczyny, wbrew pozorom nie tak często ma się krwawienie w ciąży. Plus zwykle przyjmuje się, że krwawienie przy ciąży jest max. do 3 dni i dużo mniej obfite. Mi to wygląda na zwykłą infekcję, która rozregulowała organizm i hormony.

    48f411ed51.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm qurde ja mam podobnie..przed miesiączką bardzo bolały mnie jajniki czego wcześniej nie miałam...okres skąpy ..przez dwa dni średnie krwawienie i w zasadzie nie zauważyłam skrzepów potem 2 dni plamienie...no i jajnik nadal lekko kłuje mimo ze już po okresie. Mam nadzieje że to nie ciąża bo powaliłam sobie na alkohol i jednego papierosa (normalnie nie pale) do tego brałam ibuprom...

    Tempka spada wiec tak sobie myśle ...że chyba zaczynam wariować :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ