Forum W oczekiwaniu na owulację Obolałe podbrzusze po okresie
Odpowiedz

Obolałe podbrzusze po okresie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laluniaa Nowa

Wysłany: 6 stycznia 2014, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pewien problem, zamierzam w tym tygodniu wybrać się z tym do ginekologa.
    Pierwsze dwa dni miesiączki były okropnie bolące, pierwszy to nawet nie wspomnę.. krwawienie było obfite, jednak miesiączkę zawsze mam 6-7 dni a teraz trwała ona może 4-5. No i od zakończenia miesiączki tak przez tydzień miałam obfite, białe, bezwonne upławy, które minęły. Po około dwóch dniach po miesiączce cały czas mam obolałe podbrzusze, nigdy tak nie miałam. Tzn przed owulacją zazwyczaj mam obolałe piersi i podbrzusze, ale nigdy tak zaraz po okresie. Martwię się, że może to być jakaś choroba.
    Czy któraś z Was, drogie forumowiczki, miała podobnie?

• anita Przyjaciółka

Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie ejstes przypadkiem w ciazy mimo ze mialas miesiaczke??nie raz tak jest

• Unlike Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita wrote:
    A nie ejstes przypadkiem w ciazy mimo ze mialas miesiaczke??nie raz tak jest

Nie straszmy dziewczyny, wbrew pozorom nie tak często ma się krwawienie w ciąży. Plus zwykle przyjmuje się, że krwawienie przy ciąży jest max. do 3 dni i dużo mniej obfite. Mi to wygląda na zwykłą infekcję, która rozregulowała organizm i hormony.

48f411ed51.png
  • Agis Przyjaciółka

Wysłany: 19 stycznia 2014, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm qurde ja mam podobnie..przed miesiączką bardzo bolały mnie jajniki czego wcześniej nie miałam...okres skąpy ..przez dwa dni średnie krwawienie i w zasadzie nie zauważyłam skrzepów potem 2 dni plamienie...no i jajnik nadal lekko kłuje mimo ze już po okresie. Mam nadzieje że to nie ciąża bo powaliłam sobie na alkohol i jednego papierosa (normalnie nie pale) do tego brałam ibuprom...

Tempka spada wiec tak sobie myśle ...że chyba zaczynam wariować :)

f2w33e3ko1nuzwjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego