X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovu? Była ? Jest? Będzie ?
Odpowiedz

Ovu? Była ? Jest? Będzie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 9 października 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zaczynam świrować i nie rozumiem powoli tego wykresu ovu wyznaczylo owulacje 19 dnia.. Ja wczoraj mialam okropny ból jajników nie moglam przez dobre 30 min wstać.. temp wczoraj 36,4 dzisiaj również... Możecie spojrzeć na mój wykres i doradzić ? Z tym śluzem też nie do końca potrafię rozpoznać jaki to jest..

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 18 października 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Hej zaczynam świrować i nie rozumiem powoli tego wykresu ovu wyznaczylo owulacje 19 dnia.. Ja wczoraj mialam okropny ból jajników nie moglam przez dobre 30 min wstać.. temp wczoraj 36,4 dzisiaj również... Możecie spojrzeć na mój wykres i doradzić ? Z tym śluzem też nie do końca potrafię rozpoznać jaki to jest..


    Też tak miałam moja gin powiedziała że to ból po pękniętym pęcherzyku a raczej po płynie który jeszcze się nie wchłonął tak się dzieje 1-2 po owulacji.

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • aniab.27 Debiutantka
    Postów: 9 22

    Wysłany: 19 października 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!
    Jak sądzicie czy owulacja była? Co sądzicie o tym wykresie. to mój pierwszy cykl z ovu

    f20019ce0b247ac49f4ea486a5a1ef15.png

    Aniab.27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ