X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja podczas 🐒
Odpowiedz

Owulacja podczas 🐒

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 10 marca 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem w 4 dniu 🐒, moje cykle są 25 - 26 dniowe, miesiączka trwa 7 dni.
    Ostatni cykl był 24 dniowy i pik LH miałam w 8 dc (dzień po skończonej miesiącze).
    Dzisiaj, 4 dnia miesiączki, trochę z ciekawości zrobiłam test owu i wyszły 2 identyczne kreski.
    Czy to możliwe, żeby owulacja była już podczas krwawienia?

    Kwiecista94 lubi tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • rolka355 Ekspertka
    Postów: 184 253

    Wysłany: 20 marca 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę nie wiem, ale mam podobny temat. Dzisiaj mam 6 dzień cyklu. Końcówka okresu i czuję kłucie w jajniku i bolące piersi. Cykle 25-28. Czy owulka jest możliwa tak szybko? 2 tyg temu wizyta u gina i nie było żadnej torbieli ani nic.

    Kwiecista94 lubi tę wiadomość

    01.2023 start starań
    07.2023 💔
  • Kwiecista94 Przyjaciółka
    Postów: 117 59

    Wysłany: 8 kwietnia 2023, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytupne, mi pozytywne owu wyszło 3 dni po okresie co też jest dziwne

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    14.04.2023 - 1 wizyta w kierunku diagnostyki niepłodności.

    16.05.2023- planowo druga wizyta.
  • Avanilia Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Może ktoś tutaj pomoże. Miałam dzis robiona drożność jajowodów. Wyszło Ok. Jajowody w porządku. Jednak podczas badania usg okazało się, ze mam torbiel, która jak określił dr ‚może odpowiadać torbieli cialka zoltego’. Dodam, ze jestem w 7dc. Miesiączka skonczyla się 2 dni temu. Dr powiedział mi również, ze wg niego jest już po owulacji. Kazał sprawdzić progesteron w 7dpo. Dziewczyny, bo ja już wariuje. Nie wiem co mam myśleć, czy to jest dobra diagnoza, czy w ogóle taka sytuacja jest możliwa?! Staramy się już rok, partner ma słabe wyniki nasienia, które trochę się polepszyły po operacji żylaków powrózka (2,5mc po). Może któraś z Was miała taka historie i może podzielić się doświadczeniem? Czy w takiej sytuacji mierzyć temperaturę? Sprawdzać owulacyjnymi? Czy dać sobie spokój w tym cyklu?!

  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do wątku, który założyłam.
    10.03 w 4 dc miałam pozytywny test owu, z monitoringu jednak owu była 20 lub 21.03, także ja z testów zrezygnowałam, ponieważ słusznie podejrzewałam, że mogą nie być miarodajne. Dodam, że nie mam PCOS czy innych dolegliwości mogących podwyższać poziom LH.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ