X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja z jednego jajnika
Odpowiedz

owulacja z jednego jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Kochane, staram się o drugie dziecko 7 cykl. Prawie od zawsze czułam owulację tylko z lewego jajnika. Czułam ją bardzo mocno. Dwa monitoringi to również potwierdziły. Ten właśnie lewy jajnik jest blisko macicy , ma jakiś dziwne ułożenie. Ja jestem po cc mogę mieć również zrosty i dlatego nie mogę zajść w ciążę. Mój ginekolog stwierdził że te mocne bóle owulacyjne mogą być też przyczyną tego że ten właśnie jajnik jest blisko macicy. W tym miesiącu pierwszy raz od niepamiętnych czasów czułam ból owulacyjny właśnie z prawej strony. Był on minimalny w porównaniu z poprzednimi cyklami . Mam taką cichą nadzieję że jeśli pojawiła się owulacja w tym drugim jajniku to może uda mi się w tym cyklu. Może ktoś z Was miał podobnie?

  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 13 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Yesenia. Ja mam częściej w prawym jajniku, w lewym tak średnio co trzeci cykl. wielokrotne usg to potwierdziły. a poza tym odczuwam ból podczas jajeczkowania :/ lekarz twierdzi, że ten prawy jest większy i ma przewagę nad tym lewym, ale to w niczym nie przeszkadza, podobno, choć od 2 lat nadal nic :(
    pozdrawiam

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ