X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja z jednego jajnika
Odpowiedz

owulacja z jednego jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Kochane, staram się o drugie dziecko 7 cykl. Prawie od zawsze czułam owulację tylko z lewego jajnika. Czułam ją bardzo mocno. Dwa monitoringi to również potwierdziły. Ten właśnie lewy jajnik jest blisko macicy , ma jakiś dziwne ułożenie. Ja jestem po cc mogę mieć również zrosty i dlatego nie mogę zajść w ciążę. Mój ginekolog stwierdził że te mocne bóle owulacyjne mogą być też przyczyną tego że ten właśnie jajnik jest blisko macicy. W tym miesiącu pierwszy raz od niepamiętnych czasów czułam ból owulacyjny właśnie z prawej strony. Był on minimalny w porównaniu z poprzednimi cyklami . Mam taką cichą nadzieję że jeśli pojawiła się owulacja w tym drugim jajniku to może uda mi się w tym cyklu. Może ktoś z Was miał podobnie?

  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 13 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Yesenia. Ja mam częściej w prawym jajniku, w lewym tak średnio co trzeci cykl. wielokrotne usg to potwierdziły. a poza tym odczuwam ból podczas jajeczkowania :/ lekarz twierdzi, że ten prawy jest większy i ma przewagę nad tym lewym, ale to w niczym nie przeszkadza, podobno, choć od 2 lat nadal nic :(
    pozdrawiam

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ