X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pierwszy raz tak mam
Odpowiedz

Pierwszy raz tak mam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula101095 Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 1 lutego 2024, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból brzucha po owulacji o czym może świadczyć? Pierwszy raz tak mam i martwię sie. Są to bole jak na okres . Brzuch boli mnie od 3 dni. Do tego ciągle bulgotanie I mam biegunke. Doradźcie cos

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 117 20

    Wysłany: 1 lutego 2024, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula101095 wrote:
    Ból brzucha po owulacji o czym może świadczyć? Pierwszy raz tak mam i martwię sie. Są to bole jak na okres . Brzuch boli mnie od 3 dni. Do tego ciągle bulgotanie I mam biegunke. Doradźcie cos

    Cześć, jak dla Mnie to zupełnie normalne, Ja mam takie bóle prawie że w każdym cyklu.

  • Paula101095 Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 2 lutego 2024, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za.odpowiedz..Już mi przeszlo. Wystraszyłam się niepotrzebnie 😉

    Blue1991 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ