X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację plamienie okoloowulacyjne?
Odpowiedz

plamienie okoloowulacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy cos takiego wystepuje u was? obserwuje sie kilka miesiacy i dopiero dzisiaj 19dc zauwaylam sluz jak kawa z mlekiem przez krotka chwilke... Jesli owulacja wogole u mnie wystepuje to jest zawsze 19/20dc. Co o tym myslicie? zaraz po tym sluzie szyjka zeszla w dol a sluz zanikl calkowicie a po nastepnych 5/6 godzinach temparatura skoczyla do 37.6 po poludniu a dla mnie to popoludniowa tempka poowulacyjna...przed owulka wieczorne temperatury wahaja sie pomiedzy 36.7 do 36.9

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja dzis tak mialam .. wczoraj nic ..a dzis z rana śluz płodnuy tyle ze z nitkami krwi .. pozniej nic i teraz znowu to samo..ja jestem w 16 dc a u mnie owulka zazwyczaj jest 18-20dc :) wiec moze to plamienia okolowulacyjne ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ