X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie po ovitrelle po stosunku
Odpowiedz

Plamienie po ovitrelle po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annaanja Autorytet
    Postów: 601 530

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Jestem w trakcie stymulowanego cyklu od 2-6 dc lametta 3x1. W 8 dc pęcherzyk 15-16 mm. Wczoraj 11 dc zastrzyk o 10.
    Dziś w 12 dc ok 9 rano starania, po polezalam 20 minut i po udaniu sie do łazienki zauważyłam plamienie. Taka jaka rozcieńczona krew. Jeszcze trwa. Co to może znaczyć ? Martwię sie :( czy ktoś tak miał ? Lekarz rozpisał jeszcze starania na jutro i potem Duphaston i już sie nie widzimy na kontroli w tym cyklu. Dodam jeszcze, ze dziś podczas starań wyjątkowo zbierało sie powietrze w pochwie, wiecie o co chodzi dziewczyny.. nie wiem czy to może być jakoś powiązane, ale stwierdziłam ze wspomnę o tym

    starania od 09.2020
    1cs - 5cs "na luzie"
    5 cs 11 cs "z pomocą lekarza"
    12 cs „wakacje od pomocy medycznej„ - wymazy przed hsg zrobione -> ureaplasma species pozytywny->antybiotyk
    10.08.2021 ⏸️ beta hcg 721; progesteron 45,6
    12.08.2021 beta hcg 1773
    26.08.2021 1 wizyta, 6 mm, mamy serduszko <3

    Ona 28l. 👰‍♀️ (z 03/04.21) anty tg <0,9✅; anty tpo 0,3✅; kortyzol 7,13⚠; tsh 0,94✅; ft3 3,35✅; ft4 0,78✅; torbiele niegrozne na tarczycy od wielu lat takie same (usg co roku); homocysteina 5,9✅; d3 44✅; b12 462✅; amh 3,96✅, estradiol 49,5✅, lh:fsh 6,6:10 ❌; prolaktyna 15,78✅
    supl: LittleMe, EPA + DHA, D3

    zud3xzkr8xqquo6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ