X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację plodne w 20dc?
Odpowiedz

plodne w 20dc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wczoraj zalozylam temat ku przestrodze w poronieniach gdyby ktos chciał wiecej wiedziec odnośnie pytania tutaj.
    W październiku zostala mi usunieta ciaza jajowodowa oraz guz nie bylo ratunku dla jajowodu i jajnika po lewej stronie, dzisiaj mam 20dc wedlug aplikacji w kalendarzu w ktorym zaznaczam od stycznia @ wychodzi ze dzisiaj mam dni plodne od tygodnia mam wysypke na prawym poliku i syfki i tu dowiedzialam sie ze pryszcze po jednej stronie zwiastuja owulacje z danego jajnika od 2 dni czuje klucie w brzuchu wlasnie tej prawej strony ale jestem w kropce gdyz nie mam zadnego śluzu na bieliznie i czuje suchość wczoraj popoludniu tem byla 36.9 dzisiaj rano 36.6 mozecie mi poradzić czy ryzykowac starania bez sluzu? Wyczytalam ze sluz moze byc w macicy ale nie wyplywa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ