Forum W oczekiwaniu na owulację plodne w 20dc?
Odpowiedz

plodne w 20dc?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wczoraj zalozylam temat ku przestrodze w poronieniach gdyby ktos chciał wiecej wiedziec odnośnie pytania tutaj.
    W październiku zostala mi usunieta ciaza jajowodowa oraz guz nie bylo ratunku dla jajowodu i jajnika po lewej stronie, dzisiaj mam 20dc wedlug aplikacji w kalendarzu w ktorym zaznaczam od stycznia @ wychodzi ze dzisiaj mam dni plodne od tygodnia mam wysypke na prawym poliku i syfki i tu dowiedzialam sie ze pryszcze po jednej stronie zwiastuja owulacje z danego jajnika od 2 dni czuje klucie w brzuchu wlasnie tej prawej strony ale jestem w kropce gdyz nie mam zadnego śluzu na bieliznie i czuje suchość wczoraj popoludniu tem byla 36.9 dzisiaj rano 36.6 mozecie mi poradzić czy ryzykowac starania bez sluzu? Wyczytalam ze sluz moze byc w macicy ale nie wyplywa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego