Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owulacyjne 10 z rzędu
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne 10 z rzędu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma

Wysłany: 10 września 2017, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z was miała przez tak długi czas codziennie 2 tluste krechy na teście ? Testy robiłam od 27dc gdzie zwykle moje cykle maja 31-32dni . Do dziś a już jestem 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki której póki co nie ma a testy nadal pozytywne. Trochę mnie to dziwi i nie wiem czy znów jakieś wahania hormonalne, feralne testy czy może faktycznie ciąża?! Trochę boje się zrobić test ciążowy żeby znów się nie rozczarować :(

Yanadis
  • terka Autorytet

Wysłany: 10 września 2017, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego robiłaś testy owulacyjne od 27dc mając mieć za kilka dni mieć miesiączkę? :) Podejrzewałaś ze owu mogła się przesunąć czy przypuszczałaś że się udało? :) jesli tyle dni są mocne to może jednak warto zrobić ciążowy albo iść na bete? ;)

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Yanadis Znajoma

Wysłany: 10 września 2017, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie pierwszy test zrobiłam od tak i kiedy wyszedł pozytywny robiłam codziennie aż do dziś . Dziwi mnie to dlatego ze 16 i 17dc robilam testy i wyszły 2 grube krechy wiec podejrzewam ze wtedy była owulacja chociaż specjalnych objawów nie miałam . Możliwe ze bromergon sieje takie spustoszenie i wychodzą takie dziwactwa ?! Chyba faktycznie czas iść do apteki po test ciążowy a nóż w końcu zaskoczyło

Yanadis
  • terka Autorytet

Wysłany: 10 września 2017, 16:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu bym kupiła test albo poszła na bete ;) bo jeśli by owulacja sie przesunęła to mogłoby pokazywać krechy pozniej przy drugim podejściu ale...nir tyle dni :D daj znać co tam wyjdzie Ci ;)

• Yanadis Znajoma

Wysłany: 10 września 2017, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony ---negatywny :( znów rozczarowanie

Yanadis
  • terka Autorytet

Wysłany: 11 września 2017, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ciekawe... Nie lubie testów, wole bete bo ona wiarygodniejsza i konkretna, żadnych niedomówień... Kurczę nie wiem co to może być... Może poczekaj jeszcze chwile i albo powtórka albo @ albo lekarz...

• Yanadis Znajoma

Wysłany: 12 września 2017, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie zrobię :) wybiorę się do mojej pani doktor pod koniec przyszłego tygodnia jak nadal nie pojawi się @ :) dziwie się tylko bo ostatnie kilka cykli miałam naprawdę regularnych ale to pewnie zasługa dupka i bromka a ze dupek odstawiony to pewnie znów jakieś wachania się wdały :(

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 września 2017, 22:09

Yanadis
  • Anecia666 Koleżanka

Wysłany: 21 września 2017, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yandis, mam podobną sytuację. Co u Ciebie się okazało? Kurczę wizytę u gina w Invimedzie mam za tydzień. Napisałam mu sms-a, ale pewnie ma pacjentów i cisza.

2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
  • Yanadis Znajoma

Wysłany: 1 października 2017, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 wrote:
    Yandis, mam podobną sytuację. Co u Ciebie się okazało? Kurczę wizytę u gina w Invimedzie mam za tydzień. Napisałam mu sms-a, ale pewnie ma pacjentów i cisza.
    poprostu przesunęła mi się owulacja tylko nadal nie wiem skąd te pozytywne testy w połowie cyklu bo moja lekarka na L4 i dopiero w przyszłym tygodniu idę wiec się wypytam. A co po twojej wizycie się okazało ?!

Wiadomość wyedytowana przez autora 1 października 2017, 14:25

Yanadis
  • aria40 Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiej firmy testy? Mi domowe lab. i LH vitam pokazują pozytywy cały cykl. Jedyne dobre to niebieskie z allegro.

p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Yanadis Znajoma

Wysłany: 3 października 2017, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez używałam LH vitam ale we wcześniejszym cyklu ciagle były negatywne wiec może faktycznie te testy sa jakieś trefne :( może polecicie jakieś konkretne bo już sama nie wiem co kupować albo może jakiś link do tych z Allegro poproszę :)

Yanadis
  • aria40 Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia dostawa od JMprestige, są w porządku, szybka dostawa

p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Yanadis Znajoma

Wysłany: 4 października 2017, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Ostatnia dostawa od JMprestige, są w porządku, szybka dostawa
    Dziękuje właśnie zamówiłam

Yanadis
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)