X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owulacyjne 10 z rzędu
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne 10 z rzędu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 10 września 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z was miała przez tak długi czas codziennie 2 tluste krechy na teście ? Testy robiłam od 27dc gdzie zwykle moje cykle maja 31-32dni . Do dziś a już jestem 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki której póki co nie ma a testy nadal pozytywne. Trochę mnie to dziwi i nie wiem czy znów jakieś wahania hormonalne, feralne testy czy może faktycznie ciąża?! Trochę boje się zrobić test ciążowy żeby znów się nie rozczarować :(

    Yanadis
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 września 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego robiłaś testy owulacyjne od 27dc mając mieć za kilka dni mieć miesiączkę? :) Podejrzewałaś ze owu mogła się przesunąć czy przypuszczałaś że się udało? :) jesli tyle dni są mocne to może jednak warto zrobić ciążowy albo iść na bete? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 10 września 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie pierwszy test zrobiłam od tak i kiedy wyszedł pozytywny robiłam codziennie aż do dziś . Dziwi mnie to dlatego ze 16 i 17dc robilam testy i wyszły 2 grube krechy wiec podejrzewam ze wtedy była owulacja chociaż specjalnych objawów nie miałam . Możliwe ze bromergon sieje takie spustoszenie i wychodzą takie dziwactwa ?! Chyba faktycznie czas iść do apteki po test ciążowy a nóż w końcu zaskoczyło

    Yanadis
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 września 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu bym kupiła test albo poszła na bete ;) bo jeśli by owulacja sie przesunęła to mogłoby pokazywać krechy pozniej przy drugim podejściu ale...nir tyle dni :D daj znać co tam wyjdzie Ci ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 10 września 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony ---negatywny :( znów rozczarowanie

    Yanadis
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 11 września 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ciekawe... Nie lubie testów, wole bete bo ona wiarygodniejsza i konkretna, żadnych niedomówień... Kurczę nie wiem co to może być... Może poczekaj jeszcze chwile i albo powtórka albo @ albo lekarz...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 12 września 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie zrobię :) wybiorę się do mojej pani doktor pod koniec przyszłego tygodnia jak nadal nie pojawi się @ :) dziwie się tylko bo ostatnie kilka cykli miałam naprawdę regularnych ale to pewnie zasługa dupka i bromka a ze dupek odstawiony to pewnie znów jakieś wachania się wdały :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 22:09

    Yanadis
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 21 września 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yandis, mam podobną sytuację. Co u Ciebie się okazało? Kurczę wizytę u gina w Invimedzie mam za tydzień. Napisałam mu sms-a, ale pewnie ma pacjentów i cisza.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 1 października 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 wrote:
    Yandis, mam podobną sytuację. Co u Ciebie się okazało? Kurczę wizytę u gina w Invimedzie mam za tydzień. Napisałam mu sms-a, ale pewnie ma pacjentów i cisza.
    poprostu przesunęła mi się owulacja tylko nadal nie wiem skąd te pozytywne testy w połowie cyklu bo moja lekarka na L4 i dopiero w przyszłym tygodniu idę wiec się wypytam. A co po twojej wizycie się okazało ?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 14:25

    Yanadis
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 3 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiej firmy testy? Mi domowe lab. i LH vitam pokazują pozytywy cały cykl. Jedyne dobre to niebieskie z allegro.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 3 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez używałam LH vitam ale we wcześniejszym cyklu ciagle były negatywne wiec może faktycznie te testy sa jakieś trefne :( może polecicie jakieś konkretne bo już sama nie wiem co kupować albo może jakiś link do tych z Allegro poproszę :)

    Yanadis
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 4 października 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia dostawa od JMprestige, są w porządku, szybka dostawa

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 4 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Ostatnia dostawa od JMprestige, są w porządku, szybka dostawa
    Dziękuje właśnie zamówiłam

    Yanadis
  • Stayllong Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Ja również chciałam kontynuować ten temat . Niedawno podjęliśmy z mężem decyzje o dzidziusiu, więc odstawiłam tabletki i udało się od razu w pierwszym cyklu. Niestety poroniłam. Była to ciąża biochemiczna i organizm oczyścił sie sam, mogliśmy zacząć starać się od razu. Tylko przez to, ze dopiero niedawno odstawiłam tabletki na razie cykle są rozregulowane i ciężko wyczuć kiedy są te dni. Dlatego kupiłam testy owulacyjne z clear blue. Na początku była długo pusta buźka , teraz mam już uśmieszek wiec zaczęliśmy serduszkować. Ciekawiło mnie jednak czy testy dobrze działają i robiłam je dalej codziennie czekając aż buźka zniknie.. dzisiaj 7 dzień a dalej jest uśmieszek i krecha coraz mocniejsza .. nie wiem co myśleć :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ