X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owulacyjne, mocny ból jajnika, rozciągliwy śluz, brak skoku temp.
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne, mocny ból jajnika, rozciągliwy śluz, brak skoku temp.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madame92 Nowa
    Postów: 7 0

    Wysłany: 17 września 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    proszę spojrzcie na mój wykres. Nie mam pojęcia co tam się wyprawia. Zacznę od tego, że na początku cyklu dostałam zapalenia dziąseł, brałam antybiotyk i leki przeciwbólowe. Następnie byłam usunąć ósemkę. Oczywiście mimo wszystko mierzyłam temperaturę i obserwowałam śluz. 4 dni temu wyszedł pozytywny test owulacyjny, miałam rozciągliwy śluz, bóle piersi, jajnika. Kolejny dzień negatyw. Skoku temperatury brak. Następny dzień znów pozytywny wręcz kreska mocniejsza niż testowa, śluz rozciągliwy, mocne bóle jajnika, piersi i w dalszym ciągu brak skoku temperatury.
    Czy ten cykl będzie bezowulacyjny? Czyżby owulacja się rozmyśliła i stwierdziła, że jednak nie... Może leki miały wpływ? Albo zioła ojca Sroki, które piję od tego cyklu? Poradźcie coś bo się stresuję :( A tak intensywnie działałam z mężem, heh.

    4 cs
    18.01 aniołek (*) 10tc
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 15 października 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w tym cylku to samo! Od 12 cyklu testy pozytywne, bol owulacyjnych pojawił sie juz 3 razy, śluz raz płodny raz nie, a dzis 17dc i skoku nie ma. Dodatkowo wlasnie wctym cylku mialam nadac hormony Ok 20 dc, planowałam za 3 dni isc, ale jsk tak to dupa. Ciekawe czy jeszcze ovu bedzie czy wcale nie przyjdzie...

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ