Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywny test owulacyjny pod koniec cyklu?
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny pod koniec cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiula1986 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa i prosze Was o opinie.Mam 30-31 dniowe cykle.W 28 dniu zrobilam test owulacyjny i uzyskalam pozytywny wynik.Krotko staramy sie z mezem o dzieciatko,to dopiero moj drugi cykl w ktorym sie obserwuje i drugi w ktorym nie zanotowalam skoku temp(wynika to pewnie z odstawionych niedawno tabl.antykoncepcyjnych).Wykonalam test owu pod koniec cyklu bo zauwazylam dzis ze moja szyjka znow sie uniosla i czuje w niej wyrazne wglebienie, tak jakby sie otworzyla.Czy ktoras z Was miala takie doswiadczenia?Czy moze lepiej zrezygnowac z testow owulacyjnych bo tylko wprowadzaja w blad?

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 września 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    ja obserwuję się od jakiś paru miesięcy, ale dopiero teraz robiłam testy owulacyjne. I mam identycznie jak Ty! Nie wiem co myśleć :( Myślałam, że to po prostu cykl bez owulacji, ale sama teraz nie wiem kiedy spodziewać się @ :( Może ma ktoś doświadczenia po podobnym cyklu?

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 10 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dołączam - za 4 dni spodziewam się @ a dopiero teraz wyszedł mi pozytywny test owu, czyli w 27 dc... Odczekałam 2h i zrobiłam kolejny, bo myślałam że tamten wadliwy, ale pozytywny bez dwóch zdań. Pierwszy raz mi się to zdarza.

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie ma skoku tempki to nie bylo owulki. Wiec w sumie moze byc cykl bezouwlacyjny, albo owulacja nastapi pozniej. Niemniej faza po owulacji powinna byc 13 dni. Najlepiej badac termometrem w pochwie rano i do tego sluz, plus tempka. Pytanie czy Wy sie spodziewacie i tak macie jak piszecie czyli ze 31 dni, albo ze zaraz @ a wcle tak nie musi byc, bo powinno byc kilka czynnikow wprowadzonych i dopiero mozna cos wnioskowac. Czasami tez test owulacyjny wychodzi pozytywny jak kobieta jest w ciazy, wiec jak macie na pewno zalozmy 32 dni cyklu i w 30 d.wychodzi poztywny warto zrobic test ciazowy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ