Forum W oczekiwaniu na owulację pregnyl prosze o pomoc
Odpowiedz

pregnyl prosze o pomoc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 DC miałam podany pregnyl 5000 od 16dc do 25dc biorę takze luteine dopochwowo dziś jest 21dc od zastrzyku minął tydzień. Nic nie czuje w ogóle jakbym nie dostała żadnej dawki hormonu inne dziewczyny pisza ze bolaly je jajniki sutki a ja nic to jest normalne??? Czy ten brak objawow przekreśla moje szanse na ciążę???

• ajcia Nowa

Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez miałam podawany i nic nie czułam

• mrulinka Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też tak miałam, że nic nie czułam. Ale na usg było, że pęcherzyk pękł i jest ciałko żółte.
    Ale w ciążę nie wierzę, bo nie mam żadnych objawów. Zadnych.

mrulinka
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora 28 września 2015, 15:14

• Ewela87 Ekspertka

Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień po też nie miałam żadnych objawów. Z nerwów zrobiłam nawet test, ale już wtedy nie było śladu po pregnylu/ negatyw.

f2w3rjjgkoi890wn.png
  • mrulinka Przyjaciółka

Wysłany: 1 lutego 2015, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj i do mnie przyszła @ :(

mrulinka
  • Ika83 Ekspertka

Wysłany: 13 września 2018, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przed podaniem pregnyla trzeba brać clo?

Multiwitamina lubi tę wiadomość

Ika83
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 14 września 2018, 06:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jaka jest sytułacjia. Jeśli Twoje pęcherzyki rosną same i ładne, ale nie pękają bo np. Masz luft to warto podać zastrzyk by spróbować je wspomóc.
    Jeśli masz kiepskiej jakości owulacje , albo wcale , to warto sięgnąć po stymulacje i się wspomóc.
    A czasami jest tak ( mój przypadek) że potrzeba zestawu i clo i zastrzyku żeby coś wogle bylo- u mnie nie rosły moje i nie pękały same...

Ika83 lubi tę wiadomość

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • 19iwona90 Koleżanka

Wysłany: 12 października 2018, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę w poniedziałek pierwszy raz na zastrzyk. Ma być podskórnie, czyli w jaka część ciała go dostanę?

Iwona
  • Ika83 Ekspertka

Wysłany: 15 października 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam w tyłek:D

Ika83
  • alicep Nowa

Wysłany: 23 maja 2019, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy zastrzyki z pregnyl robiłyście sobie same czy zawsze u lekarza? Wczoraj ginekolog przepisał mi pregnyl, powiedział żeby wykupić i wziąć jeszcze tego samego wieczoru i wypisał receptę. Niestety zapomniał powiedzieć, że to zastrzyk! A ja nie bylam tak zaawansowana w temacie, żeby wiedzieć to samej, przez co nawet nie miałam strzykawki żeby to zaaplikować. Teraz nie wiem, czy skoro nie wzięłam wczoraj wieczorem, to czy mogę po prostu dziś. No i stresuje się czy sobie krzywdy nie zrobię, nigdy nie robiłam zastrzyków.

• Mioo Debiutantka

Wysłany: 13 lipca 2019, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl z tego co wiem zawsze podaje lekarz. Ovarin można samemu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)