X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Problemy z okresem
Odpowiedz

Problemy z okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 17 października 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ciążę raczej nie ma szans bo nie było okazji nie dostałam okresu po duphastonie biorę go od około roku i zawsze działał jestem otyła obecnie na diecie keto czy ktoś po tak długim czasie braku naturalnego okresu go przywrócił? Jak się to mu udało ostanie USG kwiecień nie chce co 4 miechy biegać do lekarza i faszerować się hormonami nie wiem czemu nie zadziałał duphaston tym razem

    27a73b5519.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 18 października 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja dostałam okres 11 dni po odstawieniu mimo zawsze regularnych 3 dni w poprzednich cyklach więc okres faktycznie może wystąpić do 14 dni

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ