X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Progesteron 4 dpo
Odpowiedz

Progesteron 4 dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martolina Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 8 kwietnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzisiaj badałam progesteron (jestem 4 dpo, nie wiem czemu to sobie zrobiłam, chyba żeby się potorturować). Owulację domniemałam na podstawie obserwacji śluzu, testów owulacyjnych i bólu owulacyjnego - nie mierzę temperatury. Wynik który dziś otrzymałam to 2,25 ng/ml przy normie dla fazy lutealnej do 16. Czy ten wynik świadczy o tym że owulki nie było ? Czy jest szansa że to jeszcze urośnie ? Lepiej zbadać ponownie w 7 czy 8 dpo?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 9 kwietnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, owulacja raczej byla, ale zrob ponownie, bo ten teraz to niski, zobacz czy rośnie.

  • Martolina Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Cześć, owulacja raczej byla, ale zrob ponownie, bo ten teraz to niski, zobacz czy rośnie.

    Dzięki ! Powtórzę, i tak jestem już na duphastonie bo w kilku ostatnich cyklach faza lutealna trwała 8 dni więc ewidentnie mam z tym progesteronem problem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ