X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Proszę o informację :)
Odpowiedz

Proszę o informację :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na wykresie przesunąć owulacje na inny dzień niż została wyznaczona przez ovu? :) moja owulacja z moich obserwacji była 12-13dniu cyklu. Bo 15 dnia byłam u ginekologa i potwierdził mi że była już owulacja, ale nie wie kiedy bo już jest po :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 11:16

  • mama dwóch gości Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że w danym dniu, w zakładce "obserwacje" na samym dole jest "zaawansowane wykrywanie owulacji" jeśli zmienisz na "wyłączone" to wtedy ręcznie owulacje możesz ustawić

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W danym dniu kliknij plusik żeby dodać informacje i jest do wyboru opcja 'owulacja ręczna' 😊

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    W danym dniu kliknij plusik żeby dodać informacje i jest do wyboru opcja 'owulacja ręczna' 😊
    Dziękuję 🥰Już ogarnęłam 😊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ