X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację proszę o pomoc
Odpowiedz

proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 7 września 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli możecie zerknijcie na mój wykres OVU zasugerowało mi żebym wykasowała dzisiejszą temp. bo inaczej nie będzie owulki , mierzyłam ją o 7.30,było 36,5. Do tego przesuneło mi @ o wiele dalej, a zawsze mam 28 dc góra 29 dc Proszę o opinie

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek pracujesz na zmiany? Mierzysz tempkę po minimim 3 godz snu?

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 8 września 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do Anoolka
    Fajnie że odpisałaś na moje pytanie.
    Anoolka nie pracuje na zmiany, mam normalny tryb pracy i sypiam co najmniej 7 godz. Może to mój wiek /34/ płata mi takie tempki. Myślałam że pójdzie jak paręnaście lat temu, a tu niestety , trzeba ciężko pracować nad serduszkowaniem :)

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaczek na wykresie widać że często mierzyłaś tempkę w ciągu dnia, stąd moje pytanie o pracę zmianową. Zastanawiam się czy znasz zasady mierzenia temperatury?
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury/w-jaki-sposob-dokonywac-pomiaru-temperatury,24.html

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 8 września 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka dopiero zaczynam to wszystko powoli ogarniać,tempkę mierzyłam też w ciągu dnia bo myślałam że tak można, dopiero jak sobie trochę poczytałam to zrozumiałam że robię zle i od paru dni mierzę już rano.

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pozostaje Ci tak naprawdę czekać na nowy cykl, bo w tym to nie wiadomo kiedy owulka była, no chyba że następnego cyklu już nie będzie :D A od kiedy się starasz?

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 8 września 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka staram się drugi miesiąc. Ale jest to mój pierwszy cykl w którym cokolwiek mierzę,sprawdzam..... Masz rację trzeba będzie poczekać do następnego cyklu i wtedy się biorę za porządny pomiar tempki. No chyba że nie będzie już następnego cyklu, tak jak napisałaś:) Dzięki bardzo że mi w tym pomagasz i wspierasz :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ