X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Rwący ból jajnika?
Odpowiedz

Rwący ból jajnika?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • marie_marie22 Autorytet
  Postów: 1055 1294

  Wysłany: 7 lutego 2016, 00:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zastanawiam się co to może być. Wczoraj (10 dc) wieczorem poczułam nagle taki rwący ból, jakby dosłownie coś mi się oderwało w drogach rodnych. Wiem, brzmi dziwnie, ale nie wiem jak to opisać. Zastanawiam się co to może być. Owulacja? Za szybko chyba, normalnie moje cykle trwają ok 29-34 dni, więc owulację mam ok 18-23 dc

  oar8yx8d9fawxkqt.png
 • jaskola12 Koleżanka
  Postów: 61 6

  Wysłany: 7 lutego 2016, 21:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej ja też mam taki rwący ból jajnika ale około 20 -23 dnia cyklu. Nie wiem czym jest spowodowany? ale ból jest nie do wytrzymania.

 • marie_marie22 Autorytet
  Postów: 1055 1294

  Wysłany: 14 lutego 2016, 22:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hmmm według ovufriend wyszło, że to było podczas owulacji (śluz to potwierdza).. Rwący ból minął, więc możliwe, że to był mocny ból owulacyjny.

  oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ