Forum W oczekiwaniu na owulację Rwący ból jajnika?
Odpowiedz

Rwący ból jajnika?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • marie_marie22 Autorytet
  Postów: 1055 1293

  Wysłany: 7 lutego 2016, 00:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zastanawiam się co to może być. Wczoraj (10 dc) wieczorem poczułam nagle taki rwący ból, jakby dosłownie coś mi się oderwało w drogach rodnych. Wiem, brzmi dziwnie, ale nie wiem jak to opisać. Zastanawiam się co to może być. Owulacja? Za szybko chyba, normalnie moje cykle trwają ok 29-34 dni, więc owulację mam ok 18-23 dc

  oar8yx8d9fawxkqt.png
 • jaskola12 Koleżanka
  Postów: 61 6

  Wysłany: 7 lutego 2016, 21:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej ja też mam taki rwący ból jajnika ale około 20 -23 dnia cyklu. Nie wiem czym jest spowodowany? ale ból jest nie do wytrzymania.

 • marie_marie22 Autorytet
  Postów: 1055 1293

  Wysłany: 14 lutego 2016, 22:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hmmm według ovufriend wyszło, że to było podczas owulacji (śluz to potwierdza).. Rwący ból minął, więc możliwe, że to był mocny ból owulacyjny.

  oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego