Forum W oczekiwaniu na owulację Rwący ból jajnika?
Odpowiedz

Rwący ból jajnika?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • marie_marie22 Autorytet
  Postów: 1055 1293

  Wysłany: 7 lutego 2016, 00:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zastanawiam się co to może być. Wczoraj (10 dc) wieczorem poczułam nagle taki rwący ból, jakby dosłownie coś mi się oderwało w drogach rodnych. Wiem, brzmi dziwnie, ale nie wiem jak to opisać. Zastanawiam się co to może być. Owulacja? Za szybko chyba, normalnie moje cykle trwają ok 29-34 dni, więc owulację mam ok 18-23 dc

  oar8yx8d9fawxkqt.png
 • jaskola12 Koleżanka
  Postów: 61 6

  Wysłany: 7 lutego 2016, 21:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej ja też mam taki rwący ból jajnika ale około 20 -23 dnia cyklu. Nie wiem czym jest spowodowany? ale ból jest nie do wytrzymania.

 • marie_marie22 Autorytet
  Postów: 1055 1293

  Wysłany: 14 lutego 2016, 22:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hmmm według ovufriend wyszło, że to było podczas owulacji (śluz to potwierdza).. Rwący ból minął, więc możliwe, że to był mocny ból owulacyjny.

  oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ