Forum W oczekiwaniu na owulację szyjka po współżyciu
Odpowiedz

szyjka po współżyciu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • łazienkowa22 Przyjaciółka

Wysłany: 12 lutego 2016, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jak jest z szyjką po współżyciu? Sprawdzam codziennie i wydawało mi się że najbardziej płodne cechy szyjka miała 5stycznia, na drugi dzień były przytulanki (szyjka miała średnie cechy) a 7stycznia skok. szyjka tego dnia była jakby znów najbardziej płodna, wysoko, bardzo otwarta i miękka. Czy możliwe że to po współżyciu? Słyszałam, ze może zmięknąć, ale żeby się podniosła i otworzyła?
    Mój wykres jeśli coś pomoze
    https://ovufriend.pl/graph/a7f9aaca856919bfd1a8b7427ca5a3d8

Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • nitta32 Ekspertka

Wysłany: 28 lutego 2016, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam że po 15 minutach do godz szyjka po stosunku wraca do swej normy sprzed stosunku. Mówiąc szczerze moja szyjka jest inna tzn bardziej miekka, wyzej i raczej otwarta nawet do nastepnego dnia. Myślę, że teoria jedno a każde ciało jest innne. Podobnie z cechami szyjki podczas cyklu. Moja szyjka mija się z teoria, co najwyżej ociera się o główne zasady. A uważam, że po roku obserwacji dość dobrze sobie radzę. Mimo to widzę (cyklicznie) rozbierzności między teorią a obserwacją własnego ciała

zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego