Forum W oczekiwaniu na owulację szyjka po współżyciu
Odpowiedz

szyjka po współżyciu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • łazienkowa22 Przyjaciółka
  Postów: 192 35

  Wysłany: 12 lutego 2016, 11:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej :) Jak jest z szyjką po współżyciu? Sprawdzam codziennie i wydawało mi się że najbardziej płodne cechy szyjka miała 5stycznia, na drugi dzień były przytulanki (szyjka miała średnie cechy) a 7stycznia skok. szyjka tego dnia była jakby znów najbardziej płodna, wysoko, bardzo otwarta i miękka. Czy możliwe że to po współżyciu? Słyszałam, ze może zmięknąć, ale żeby się podniosła i otworzyła?
  Mój wykres jeśli coś pomoze
  https://ovufriend.pl/graph/a7f9aaca856919bfd1a8b7427ca5a3d8

  Jestem Paulina :)
  30.09.11r córeczka
  maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
  16ud3e3k5go6s19q.png
 • nitta32 Ekspertka
  Postów: 268 67

  Wysłany: 28 lutego 2016, 22:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czytałam że po 15 minutach do godz szyjka po stosunku wraca do swej normy sprzed stosunku. Mówiąc szczerze moja szyjka jest inna tzn bardziej miekka, wyzej i raczej otwarta nawet do nastepnego dnia. Myślę, że teoria jedno a każde ciało jest innne. Podobnie z cechami szyjki podczas cyklu. Moja szyjka mija się z teoria, co najwyżej ociera się o główne zasady. A uważam, że po roku obserwacji dość dobrze sobie radzę. Mimo to widzę (cyklicznie) rozbierzności między teorią a obserwacją własnego ciała

  zem3x1hpkw9psn8g.png
  18cs
  r904m5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego