X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację szyjka po współżyciu
Odpowiedz

szyjka po współżyciu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • łazienkowa22 Przyjaciółka
  Postów: 192 35

  Wysłany: 12 lutego 2016, 11:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej :) Jak jest z szyjką po współżyciu? Sprawdzam codziennie i wydawało mi się że najbardziej płodne cechy szyjka miała 5stycznia, na drugi dzień były przytulanki (szyjka miała średnie cechy) a 7stycznia skok. szyjka tego dnia była jakby znów najbardziej płodna, wysoko, bardzo otwarta i miękka. Czy możliwe że to po współżyciu? Słyszałam, ze może zmięknąć, ale żeby się podniosła i otworzyła?
  Mój wykres jeśli coś pomoze
  https://ovufriend.pl/graph/a7f9aaca856919bfd1a8b7427ca5a3d8

  Jestem Paulina :)
  30.09.11r córeczka
  maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
  16ud3e3k5go6s19q.png
 • nitta32 Ekspertka
  Postów: 268 67

  Wysłany: 28 lutego 2016, 22:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czytałam że po 15 minutach do godz szyjka po stosunku wraca do swej normy sprzed stosunku. Mówiąc szczerze moja szyjka jest inna tzn bardziej miekka, wyzej i raczej otwarta nawet do nastepnego dnia. Myślę, że teoria jedno a każde ciało jest innne. Podobnie z cechami szyjki podczas cyklu. Moja szyjka mija się z teoria, co najwyżej ociera się o główne zasady. A uważam, że po roku obserwacji dość dobrze sobie radzę. Mimo to widzę (cyklicznie) rozbierzności między teorią a obserwacją własnego ciała

  zem3x1hpkw9psn8g.png
  18cs
  r904m5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ