X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację szyjka po współżyciu
Odpowiedz

szyjka po współżyciu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jak jest z szyjką po współżyciu? Sprawdzam codziennie i wydawało mi się że najbardziej płodne cechy szyjka miała 5stycznia, na drugi dzień były przytulanki (szyjka miała średnie cechy) a 7stycznia skok. szyjka tego dnia była jakby znów najbardziej płodna, wysoko, bardzo otwarta i miękka. Czy możliwe że to po współżyciu? Słyszałam, ze może zmięknąć, ale żeby się podniosła i otworzyła?
    Mój wykres jeśli coś pomoze
    https://ovufriend.pl/graph/a7f9aaca856919bfd1a8b7427ca5a3d8

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam że po 15 minutach do godz szyjka po stosunku wraca do swej normy sprzed stosunku. Mówiąc szczerze moja szyjka jest inna tzn bardziej miekka, wyzej i raczej otwarta nawet do nastepnego dnia. Myślę, że teoria jedno a każde ciało jest innne. Podobnie z cechami szyjki podczas cyklu. Moja szyjka mija się z teoria, co najwyżej ociera się o główne zasady. A uważam, że po roku obserwacji dość dobrze sobie radzę. Mimo to widzę (cyklicznie) rozbierzności między teorią a obserwacją własnego ciała

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ