X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny jeden pozytywny, drugi negatywny...
Odpowiedz

Test owulacyjny jeden pozytywny, drugi negatywny...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • P91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, mam małą zagwozdkę... 17 dc wyszedł mi pozytywny test owulacyjny (robiłam go ok 11). Dzisiaj tj. 19dc z ciekawości zrobiłam kolejny test tym razem innej firmy płytkowy z Rossmanna o dziwo wyszedł pozytywny... wykonałam jeszcze jeden strumieniowy który zwykle używam a tam negatywny... trochę mnie to zdziwiło nie wiem jak to interpretować, miał ktoś taka sytuację?😯

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ