X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu - zmieniać dla szerszego poglądu czy trzymać się jednego rodzaju,dla odpowiedniego porównania?
Odpowiedz

Testy owu - zmieniać dla szerszego poglądu czy trzymać się jednego rodzaju,dla odpowiedniego porównania?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 6 marca 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane!

    Podczas testowania owulki w trakcie cyklu lepiej trzymać się jednej firmy i typu testu, żeby najlepiej zobaczyć różnicę wybarwienia, czy używać różnych, bo dadzą pełniejszy obraz (np.na jednym się wybarwi,na innym nie).
    Czy to nie ma znaczenia?

    Jakie są Wasze doświadczenia?

    Co praktykujecie?

    To będzie mój pierwszy cykl z testami owu. Kupiłam Horienmedical paskowe i strumieniowe i planuje wyjazd kilkudniowy, więc najchętniej uzywalabym w domu paskowe (bo tańsze) a na wyjeździe strumieniowe (mniej zachodu;)).

    Zastanawiam się,czy nie zmyli mnie ich wynik...

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • moncia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 marca 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ☺️

    Ja dla porównania używałam różnych testów. Testy które kupiłam na Allegro zazwyczaj są mało „napigmentowane” i nigdy nie wiedziałam czy test jest pozytywny czy tez nie. Dlatego tez zawsze robiłam testy z różnych firm ☺️

    Madeline lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ