X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne Clearblue fioletowe
Odpowiedz

Testy owulacyjne Clearblue fioletowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • minia123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Powiedzcie mi czy po owulacji która miałam w 14 dc jest możliwe żeby po owulacji już przez 5 dni była migająca buźka ?

  • moncia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 14 lutego 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam :) zastanawiam się czy testy Clearblue nie zapisują stężenia hormonu. Dziś zrobiłam test innym czytnikiem fioletowym i puste kółeczko, gdzie w czytniku który zawsze używałam nadal migająca buźka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ