X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne jakie?
Odpowiedz

Testy owulacyjne jakie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie i skąd kupić testy owulacyjne? Z komentarzy na alle przy większych paczkach mówią o wadliwych..

  • Skatusia🥰 Ekspertka
    Postów: 238 459

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Jakie i skąd kupić testy owulacyjne? Z komentarzy na alle przy większych paczkach mówią o wadliwych..
    Hej, ja polecam clearblue elektroniczne, te różowe 😊 niestety są dosyć drogie, ale najlepiej na nich widać pik poprzez uśmiechniętą buźkę 😊 a poza nimi polecam facelle z rossmana i domowe laboratorium 😊 u mnie stosowane wszystkie trzy razem pokazywały w tym samym czasie pik 😊

    💒 01.10.2022
    07.03.2023 - zabieg (puste jajo płodowe)
    07.02.2024 - Marcelek 💙 całe 3.880 g i 56 cm szczęścia 🥰💙


    age.png
  • Kika95 Autorytet
    Postów: 326 459

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, i korzystam z domowe laboratorium, niedawno pokazały pik, zobaczymy pod koniec miesiąca czy skutecznie 🤣

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ