Forum W oczekiwaniu na owulację Wywołanie miesiączki - Ovulastan
Odpowiedz

Wywołanie miesiączki - Ovulastan

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Grotka Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 7 czerwca 2016, 10:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny. Piszę, żeby się dowiedzieć, czy któraś też tak miała.

  Ginekolog przepisała mi na wywołanie miesiączki ovulastan 2xdziennie przez 5 dni. W ciągu tygodnia od zaprzestania miała pojawić się miesiączka. Tydzień minął w sobotę, dziś jest wtorek a tu miesiączki nie ma. Czy któraś tak miała?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ