Forum W oczekiwaniu na testowanie 10 dni po @ znowu @ co to oznacza ?
Odpowiedz

10 dni po @ znowu @ co to oznacza ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bena Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  12 lipca dostałam @ była dość obfita i trwała 7 dni. 28 lipca obudziłam się i na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie myślałam ze to plamienie owulacyjne ale miałam je przez 3 dni a teraz wygląda jak normalna @ do tego mam zawroty i silne bóle głowy czasami pobolewa mnie brzuch i jajniki a moja temperatura jest podwyższona. Mieliście kiedyś coś podobnego ? Czy to jest normalne ? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ