Forum W oczekiwaniu na testowanie 10 dni po @ znowu @ co to oznacza ?
Odpowiedz

10 dni po @ znowu @ co to oznacza ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bena Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  12 lipca dostałam @ była dość obfita i trwała 7 dni. 28 lipca obudziłam się i na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie myślałam ze to plamienie owulacyjne ale miałam je przez 3 dni a teraz wygląda jak normalna @ do tego mam zawroty i silne bóle głowy czasami pobolewa mnie brzuch i jajniki a moja temperatura jest podwyższona. Mieliście kiedyś coś podobnego ? Czy to jest normalne ? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego