X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 10 dni po @ znowu @ co to oznacza ?
Odpowiedz

10 dni po @ znowu @ co to oznacza ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bena Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 lipca dostałam @ była dość obfita i trwała 7 dni. 28 lipca obudziłam się i na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie myślałam ze to plamienie owulacyjne ale miałam je przez 3 dni a teraz wygląda jak normalna @ do tego mam zawroty i silne bóle głowy czasami pobolewa mnie brzuch i jajniki a moja temperatura jest podwyższona. Mieliście kiedyś coś podobnego ? Czy to jest normalne ? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ