Forum W oczekiwaniu na testowanie 30 dc beta 4.9
Odpowiedz

30 dc beta 4.9

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kryształek Znajoma

Wysłany: 30 listopada 2016, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś

Cześć dziewczyny,

Może będziecie mogły pomóc, gdyż nie mogę nigdzie znaleźć tematu który w pełni by pasował. Jestem obecnie w 30 dc, owulację miałam 12 listopada (wiem to po objawach - śluz i plamienia owulacyjne), dzień wcześniej miał miejsce stosunek bez zabezpieczenia). Cykle mam zwykle 28 dniowe. Zrobiłam kilka testów w dzień spodziewanego okresu i dzień po, wynik negatywny lub cień kreski po ok 15 min czyli teoretycznie test już nieważny. dziś nie wytrzymałam i zrobiłam betę z krwii - wynik 4.9! teoretycznie negatywny ale b na granicy. Pewnie schizuje i zaraz przyjdzie miesiączka zwłaszcza że zauważyłam juz takie niteczki krwii w śluzie ale jestem ciekawa Waszej opinii. Może ktoś miał podobnie. Jeśli okres nie przyjdzie powtórzę bete. z góry dziękuje

• ppaauullaa Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę że mamy podobny dylemat.... ja jestem 11 dpo (monitoring) i 12 dp pregnylu- dzis beta hcg 5,9 i odchodzę od zmysłów zastanawiając się czy to resztki pregnylu, czy może jednak tym razem się udało. Daj znać jak powtórzysz bete

• kryształek Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzięki za odpowiedź. Ja myślę że Ci się udało 5.9 to aż o 1 więcej niż u mnie, daj znać co i jak. Jeśli po weekendzie @ się nie pojawi powtarzam choć czuję że się rozkręca:/

• ppaauullaa Koleżanka

Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryształek i jak u Ciebie???
    U mnie faktycznie się udało, to jednak nie był pregnyl, bo po 24 godz przyrosło do 14,4. I za Ciebie trzymam kciuki.

bertha, lilka1984 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego