X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 30 dc beta 4.9
Odpowiedz

30 dc beta 4.9

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kryształek Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 30 listopada 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cześć dziewczyny,

    Może będziecie mogły pomóc, gdyż nie mogę nigdzie znaleźć tematu który w pełni by pasował. Jestem obecnie w 30 dc, owulację miałam 12 listopada (wiem to po objawach - śluz i plamienia owulacyjne), dzień wcześniej miał miejsce stosunek bez zabezpieczenia). Cykle mam zwykle 28 dniowe. Zrobiłam kilka testów w dzień spodziewanego okresu i dzień po, wynik negatywny lub cień kreski po ok 15 min czyli teoretycznie test już nieważny. dziś nie wytrzymałam i zrobiłam betę z krwii - wynik 4.9! teoretycznie negatywny ale b na granicy. Pewnie schizuje i zaraz przyjdzie miesiączka zwłaszcza że zauważyłam juz takie niteczki krwii w śluzie ale jestem ciekawa Waszej opinii. Może ktoś miał podobnie. Jeśli okres nie przyjdzie powtórzę bete. z góry dziękuje

  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę że mamy podobny dylemat.... ja jestem 11 dpo (monitoring) i 12 dp pregnylu- dzis beta hcg 5,9 i odchodzę od zmysłów zastanawiając się czy to resztki pregnylu, czy może jednak tym razem się udało. Daj znać jak powtórzysz bete

  • kryształek Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzięki za odpowiedź. Ja myślę że Ci się udało 5.9 to aż o 1 więcej niż u mnie, daj znać co i jak. Jeśli po weekendzie @ się nie pojawi powtarzam choć czuję że się rozkręca:/

  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryształek i jak u Ciebie???
    U mnie faktycznie się udało, to jednak nie był pregnyl, bo po 24 godz przyrosło do 14,4. I za Ciebie trzymam kciuki.

    bertha, lilka1984 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ