X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie antydepresanty,niereguralne cykle, objawy ciąży a ciąza
Odpowiedz

antydepresanty,niereguralne cykle, objawy ciąży a ciąza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nataljanka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-) od czego by tu zacząć
    od lutego biorę faxolet( Venlafaxine) 75 mg na depresje oraz Letrox 50 ( od roku na chorobę hoshimoto)
    Od zawsze miałam nieregularne cykle, ale w tym coś mnie niepokoi
    Jestem w 51 dniu cyklu i okresu nadal nie ma.
    Miałam już cykle 54 dniowe.
    To co zwróciło moją uwagę w tym miesiącu to to ze mam sine wargi sromowe, ciemniejsze i powiększone brodawki sutkowe, kłucie w piersiach ( takie samo jak przy pierwszej ciąży), ból pochwy, pleców , mam ciężkie piersi, śluzu nie mam dużo ale jest on kremowy i jestem bardzo zmęczona i senna.
    Dodam ze po zażywaniu leków na depresje senność mi minęła a wróciła energia.
    A ten tydzień jest koszmarny , usypiam na siedzącą.
    Test Ciążowy niestety negatywny, ale robiony po południu
    A wiec czy leki mogły u mnie spowodować takie dolegliwości ?
    Czytałam o faxolecie ( Venlafaxine)ze jedynie może przesunąć @ lub zmienić intensywność @
    Czy mogę mieć choć trochę nadziei ze to ciąża ? Czy jest ktoś kto może mi doradzić. może KTOŚ BRAŁ LEKI NA DEPRESJE I MIAŁ PODOBNE OBJAWY
    lub ktokolwiek kto wie cos na ten temat ? ?????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 23:10

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy miałaś owulację? myślę że w 51 dniu cyklu to już niestety raczej nie można mówić o pomyłce testu, bardziej myślałabym o jakichś zaburzeniach hormonalnych

    już prawie...

  • Nataljanka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zwróciłam uwagi na owulacje w tym cyklu, Mój endo mówi ze z hormonami narazie ok. Z tsh też. Ale 26 lutego miałam plamienie z jasno czerwoną krwią i myślałam ze to plamienie implantacyjne
    Sama nie wiem co się dzieje

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to pozostaje jedynie zrobić betę, bo tylko ona da 100% wiarygodności, powodzenia :)

    już prawie...

  • Nataljanka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)może się uda, bete mogę zrobić za pare dni dopiero , córka chora i nie mogę jej zostawić a mąż w delegacji
    Może jeszcze ktoś się znajdzie do doradzenia ?

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 17 marca 2016, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może owulacja Ci sie przesunęła i to było plamienie okołoowulacyjne? Betę zrób!

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Nataljanka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o tym myślałam, zobaczymy co to bedzie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ