X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bhcg - oceńcie
Odpowiedz

Bhcg - oceńcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny,
    Powiem szczerze, ze pisze z dziwnym tematem...
    Staramy sie o 2 dziecko. 1cs. Dzis jest 11 dpo, od wczoraj testy ciazowe sa pozytywne - zrobilam ich z 6 kazdy innej firmy... Mniejsza o to.
    Dzisiaj pojechalam na bhcg - dostalam wynik. Robilam go w innym laboratorium niz w poerwszej ciazy. :( i tutaj calkowicie nie mieszcze sie w normach ... Sa strasznie dziwne, wg tego jestem w 1 tygodniu ciazy? A to w ogole 1 tc poziom bhcg rosnie? Miala ktoras z Was takie normy? :(

    2724487cc071.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2020, 17:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linkova, ja 11 dpo mialam betę na poziomie 18 i wszystko dalej było ok, więc nie myśl o tym i powtórz betę w przyszłym tygodniu :)
    Te normy wygladaja dość dziwnie, nie wiadomo od jakiego dnia są mierzone.

    Linkova lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie zastanawiam jak to jest mozliwe - norma bhcg dla 1tygodnia ciazy, skoro 1 tc to menstruacja...
    powtorze w poniedzialek, ale przez dzisiajesza noc i jutrzejszy dzien jajo chyba zniosę ;) oby nie

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 10 maja 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może lab to interpretuje tak, że to tygodnie od zapłodnienia - szczerze mówiąc innego wyjścia nie widzę. beta 32 w 11 dpo jest bardzo ok :)

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 10 maja 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natomiast beta 32 w tygodniu, w którym się zaczęła miesiączka nie jest ok ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :* juz odchodze od zmyslow ... myslalam, ze z druga ciaza bedzie prosciej i bez nerwow... ale jednak jest chyba gorzej :( Tak czy siak, czekam na jutro jak na skazanie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym jutro zapytam w laboratorium jakie to sa normy - od czego zaczynaja liczyc 1tc, bo nie sadze ze ktos w 1tc mialby podwyzszony bhcg;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodaje info, gdyby ktoras dziewczyna w przyszlosci rowniez szukala informacji. Tygodnie w normach sa tygodniami od zapłodnienia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ