X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BHCG wynik
Odpowiedz

BHCG wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Piszę bo zgłupiałam 😥
    Staramy się o dziecko z partnerem od roku. Mam pierwszą wizytę u lekarza, za sobą, który kazał mi wrócić po 3 miesiącach od dokładnych pomiarów temperatury. Ale o co chodzi... dzisiaj zrobiłam test na betę z krwi. Okres mi się spóźnia już 3 dzień co do mnie nie podobne. Mój najdłuższy cykl miałam 31 dniowy. Od ok. 3/4 dni czuje w podbrzuszu ból jak przed miesiączką ale jednak ona nie przychodzi. Piersi mnie bolą jak szalone, są nabrzmiałe. Test domowy wyszedł negatywny. Dla pewnosci poszlam zroboc bete z krwi i mam wynik <1.2. Czy to już ewidentnie oznacza, że nie ma szans na ciążę w tym miesiącu? Dodam, ze owulacje miałam zawsze przesuniętą. Ale w tym cyklu jej nie mogę wyłapać z wykresu... Czy któraś z Was miała wynik <1.2 A mimo to po kilku dniach beta wzrosła? Kompletnie już przestałam rozumieć moje ciało... proszę pomóżcie...

  • Kristin1990 Autorytet
    Postów: 678 914

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Piszę bo zgłupiałam 😥
    Staramy się o dziecko z partnerem od roku. Mam pierwszą wizytę u lekarza, za sobą, który kazał mi wrócić po 3 miesiącach od dokładnych pomiarów temperatury. Ale o co chodzi... dzisiaj zrobiłam test na betę z krwi. Okres mi się spóźnia już 3 dzień co do mnie nie podobne. Mój najdłuższy cykl miałam 31 dniowy. Od ok. 3/4 dni czuje w podbrzuszu ból jak przed miesiączką ale jednak ona nie przychodzi. Piersi mnie bolą jak szalone, są nabrzmiałe. Test domowy wyszedł negatywny. Dla pewnosci poszlam zroboc bete z krwi i mam wynik <1.2. Czy to już ewidentnie oznacza, że nie ma szans na ciążę w tym miesiącu? Dodam, ze owulacje miałam zawsze przesuniętą. Ale w tym cyklu jej nie mogę wyłapać z wykresu... Czy któraś z Was miała wynik <1.2 A mimo to po kilku dniach beta wzrosła? Kompletnie już przestałam rozumieć moje ciało... proszę pomóżcie...

    Myślę, że niestety to pms :( mi się kiedyś spóźniał 7 dni i beta wyszła 2.3 mlu. A okres przyszedł 3 dni po badaniu. Mnie bardzo bolą piersi przed okresem od około roku i okazało się, że zrobiły mi się torbiele na piersiach, które pod wpływem działania progesteronu w II połowie cyku powiększa je i dlatego bolą.

    IVF 2021/2022

    1. 20.11.2021 punkcja. Pobrano 23 komórki. Zapłodniło się 19. W piątej dobie zostało 7 zarodków.
    2. Mamy cztery zdrowe śnieżynki (pgt-a) ❄️❄️❄️❄️
    3. CD138 39/10 😢 Po leczeniu levoxa i metronizadol 9/10. Test Era: przesunięte okno implantacyjne.
    4. 02.04.2022 transfer mrożaczka 😍 beta 0
    5. 04.07 2022 transfer beta 0 (accofil, metryped, intralipid, neoparin)
    6. 30.08.2022 beta 0 (ten sam zestaw co wyżej)
    7. 29.11.2022 (immunoglobiny, accofil, intralipid, neoparin)
    6 dpt: 25.87 mlU
    8 dpt: 74.84 mlU
    10 dpt: 158.3 mlU
    13 dpt: 546.4 mlU
    15 dpt: 1315 mlU

    11.02.23 prenatalne: zdrowy syn 💙

    preg.png
  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, za odpowiedź, nadal nic nie wiem, dzisiaj czuje się bardzo dobrze @ nadal nie przyszła. Nie mam już tak nabrzmialych piersi ale co Jaki s czas czuje kłucie w podbrzuszu. Jutro powtórzę test. Cały czas mam nadzieję...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Dzięki, za odpowiedź, nadal nic nie wiem, dzisiaj czuje się bardzo dobrze @ nadal nie przyszła. Nie mam już tak nabrzmialych piersi ale co Jaki s czas czuje kłucie w podbrzuszu. Jutro powtórzę test. Cały czas mam nadzieję...
    Może owu się przesunęła? ;) Powtórz betę jak @ nie przyjdzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ